Bitcoin Revolution recenze

Bitcoin Revolution je strašný podvod – recenze s důkazy

Zdá se, že jedinou jistotou investování je, že podvody nikdy neutichnou. Jedním z nejnovějších je Bitcoin Revolution.

Kryptoměny jsou stále v kurzu, i když kvůli poklesové fázi trhu podstatně méně než dříve. Nelze jim ale upřít historii, která z mnoha lidí udělala milionáře či dokonce miliardáře. A na této historii staví programy jako Bitcoin Revolution.

Bitcoin Revolution je podvod

Pokud jste si přečetli článek, podle kterého Daniel Křetínský,Petr Kellner, Daniel Takáč, Pavel Nedvěd, Roman Skamene, Gustav Bubník, Zdeněk Bakala nebo Bolek Polívka v Interview 24 České televize popsali, jak s Bitcoin Revolution vydělávají velké peníze, vězte, že to byl článek falešný.

Ano, můžete narazit na řadu pozitivních zkušeností a recenzí tohoto programu, ale všechny je vytvořili podvodníci, kteří ho provozují. Takhle se to dnes dělá, postavíte podvod a pak ještě zaplavíte internet falešnými pozitivními recenzemi, abyste ošálili i ty, kdo si o něm budou chtít něco dohledat a ověřit fakta.

Takže zapomeňte na to, že vám Bitcoin Revolution bude vyhrávat 99 procent obchodů, je to nesmysl, vysvětlení poskytuje tato recenze.

Bitcoin Revolution zkušenosti?

Bitcoin Revolution zkušenostiDokonce na samotném webu toho programu najdete zkušenosti údajných uživatelů programu, tyto recenze vám budou tvrdit, jak lidé snadno vydělávají peníze.

Ale opět je všechno falešné, základem fake recenzí jsou fotky z fotobanky. Podívejte se na obrázek vpravo a sami to uvidíte.

Jaké můžete čekat výsledky

V první řadě je třeba upozornit na to, že tabulka s údajnými live obchodními výsledky na webu Bitcoin Revolution je také naprosto falešná. Jsou náhodná plusová čísla absolutně nesouvisející se samotným programem.

Pokud s tímto programem začnete obchodovat, můžete očekávat ztráty, které vás připraví o váš obchodní kapitál.

A půjde to rychle. Při registraci vám totiž bude vnucen neregulovaný broker s tím, že teprve až pošlete peníze na jeho účet, budete moct začít obchodovat a vydělávat.

Ve skutečnosti ale neregulovaný broker jen přijme váš vklad a pak uvidíte, jak peníze mizí z vašeho účtu. Veškerá komunikace s vámi se bude točit kolem lží, proč máte vložit další a další peníze na účet. Pokaždé, když to uděláte, bude to následovat to samé, všechno zmizí.

Těžko vůbec dohledáte, kdo stojí za takovými firmami, které lidi obírají peníze ve velkém. To také znamená, že bude téměř nemožné získat své peníze zpět.

Závěr

Závěrem této recenze nemůže být nic jiného, než že je Bitcoin Revolution podvod, kterému je nutné se vyhnout.

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze obchodováním kryptoměn, začněte na demo účtu s virtuálními penězi.

Teprve až budete mít připravenou obchodní strategii a budete rozumět rizikům, můžete obchodovat se skutečnými penězi.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *