Lottery Heroes

Star News5 teď podvádí s Lottery Heroes – recenze

V současné době je módní recyklovat staré podvody a znovu obírat lidi, dělá to také Lottery Heroes ve spolupráci se Star News5.

Pokud se burzovním obchodováním zabýváte delší dobu, možná si vzpomenete na zázračným způsobem zbohatnuvšího Lukáše Brabce, o kterém psal Star News5, bylo to v roce 2016.

Tento plátek se nyní vrací s velmi podobným příběhem, tentokrát podobně zázračně údajně zbohatnul Jan Němec díky systému Lottery Heroes.

Nejzábavnější na tomto podvodu je, že Lottery Heroes má být systém na vyhrávání v loterii. Máte tedy uvěřit tomu, že je možné předvídat vítězné kombinace v loteriích. Každý by měl vědět, že to možné není.

Fiktivní Jan Němec

Jan Němec neexistujeJednoznačný důvod, že je Lottery Heroes podvod, jsem našel v recenzi na A1Finance. Na obrázku srovnali českou a německou verzi, kde je u stejné fotky jednou jméno Jan Němec, podruhé Jonas Schaffer.

Jde tedy a smyšlenou postavu a příběh, fotka zjevně patří někomu úplně jinému a všechno si vymysleli podvodníci, kteří stojí za Star News5.

Princip

Zatímco u dřívějších podvodů tohoto typu bylo vždy cílem vás přimět poslat peníze nějakému pochybnému brokerovi, který vás o ně obral, tentokrát je to až směšné.

V Lottery Heroes si zakoupíte lístky do slosování, ve kterém nic nevyhrajete. Je to velmi primitivní podvod, ale bohužel se do něj někteří lidé asi chytí.

Hodnocení

Systém Lottery Heroes na vyhrávání v loterii podle Starn News 5 je podvod, Jan Němec vůbec neexistuje.

V loteriích se pravidelně vyhrávat nedá, na rozdíl od burzovního obchodování, které není o náhodě, zkusit si ho můžete na demo účtu.

Pro úspěšné obchodování si ale nejdříve musíte vybudovat ziskovou strategii, teprve až pak můžete uvažovat o obchodování se skutečnými penězi.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *