Šílený podvod – Bitcoin Loophole recenze

V této recenzi programu Bitcoin Loophole se dozvíte, proč byste s tímto obchodním programem vůbec neměli přijít do styku.

Různé formy reklamy posílají české uživatele na stránky programu Bitcoin Loophole, který slibuje zcela automatizované zisky z obchodování bitcoinu.

Z jeho názvu vyplývá, že má využívat jakousi mezeru v programové kódu kryptoměny bitcoin, aby vydělával peníze, a to až 13 tisíc dolarů během 24 hodin, což je více než půl milionu korun. Přitom tento program můžete získat zadarmo.

Bitcoin Loophole podvod

Zcela vážně, věříte tomu, že anonymní program zadarmo vám bude vydělávat půl milionu korun denně? Pokud ano, tak rychle svůj názor změňte, protože Bitcoin Loophole je podvod, a podobných jich na vás číhá mnohem víc.

Třeba Bitcoin Revolution nebo Komarek System, na které jste si už ode mě mohli přečíst recenze, fungují zcela stejně a jde jim také jen o to, jak z vás vytáhnout vaše peníze.

Steve McKay je podvodník

Steve Mckay podvodníkTvůrcem zázračného programu má být jakýsi pan Steve Mckay, ale to je silně zprofanované jméno, které figuruje v řadě investičních podvodů.

Navíc platí, že tento pán vůbec neexistuje, je to smyšlená postava ilustrovaná obrázkem z fotobanky, jak upozornili v článku o Bitcoin Loophle zde.

Jak to funguje

Tento typ podvodů, který se soustředil na kryptoměny, začal před pár lety pod názvem Bitcoin Code. Od té doby se množí pod různými jmény, ale nabídka je vždy stejná, tedy program, který vám bude automaticky vydělávat nemalé peníze na digitálních měnách.

Program je vždy jakoby zadarmo, ale při registraci zjistíte, že budete nuceni poslat tisíce korun na účet u předem daného a neregulovaného brokera. A to je ta past.

Podvodníci, kteří Bitcoin Loophole provozují, totiž spolupracují s několika podvodnými brokery a společně obírají lidi o peníze. Jen potřebují, abyste jim své peníze poslali, pak už vám nikdy nic nevrátí, a vy budete těžko hledat, kdo je vůbec má.

Závěr recenze Bitcoin Loophole

Bitcoin Loophole je nechvalně proslulý podvod, který vám žádné peníze zcela určitě nevydělá. Bude chtít, abyste mu poslali své peníze, takže to nedělejte, jinak o ně přijdete.

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze skutečným obchodováním kryptoměn, začněte na demo účtu u regulovaného brokera a cvičte, dokud nebudete mít ziskovou strategii.

Také musíte porozumět rizikům reálného obchodování, než začnete obchodovat se skutečnými penězi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *