Petersonova metoda

Recenze podvodu: Profesor Peterson a měna TRON (CryptonsQ)

Kryptoměna TRON se stala oblíbenou zástěrou pro podvodníky, nyní se za ní skrývá profesor Adam Peterson.

Pokud čtete tuto recenzi, je pravděpodobné, že jste narazili na webové stránky s příběhem profesora Adama Petersona, který objevil zázračnou metodu na vydělávání peněz. Její podstat tkví v investování do digitální měny TRON (případně CryptonsQ).

Na stránky s Patersonovým příběhem jste se pravděpodobně dostali přes reklamu, která říká, jak obyčejní lidé zázračně zbohatli třeba s bitcoinem nebo jinou kryptoměnou. A při tom nemuseli nic dělat a nic se učit.

Peterson a podvod s Tronem

Profesor Adam Peterson z HarvarduRealita je taková, že je Petersonův příběh zcela fiktivní, nikdo takový neexistuje. Jedná se jen o opakování podvodu, ve kterém dříve figurovala jména Bernard Mohyla a Martin Jánský.

Princip je pořád stejný, budou vám tvrdit, že když si od nich koupíte startovací balíček na kryptoměnu TRON, rychle se vaše investice zhodnotí, a to mnohonásobně.

Ve skutečnosti jim ale pošlete peníze a žádnou kryptoměnu nedostanete, pouze nějaké matoucí rady, které nikam nevedou. Takhle vás připraví o vaše peníze, a tím to celé skončí. Potvrdilo to už mnoho lidí, kteří si balíček objednali.

Nedejte na recenze

Recenze jsou falešnéNa webu Adama Petersona najdete několik pozitivních recenzí. Jsou to příběhy lidí, kteří údajně s jeho programem vydělávají peníze.

Ale stejně jako ve všech ostatních instancích tohoto podvodu jsou to recenze zcela smyšlené, fotky lidí jsou kradené a nemá to nic společného s realitou.

Stejně tak nikdy nebudete moct publikovat jakýkoliv negativní komentář na Petersonově stránce.

Na závěr dodám, že Tron je skutečná kryptoměna, která se obchoduje na burzách, ale od Petersona ji nedostanete, ten vás jen podvede.  A také neplatí, že by Tron jenom rostl na hodnotě, takže ho nestačí jen kdykoliv koupit. A CryptonsQ žádná kryptoměna není.

Závěr

Profesor Adam Peterson je fiktivní osoba vymyšlená podvodníky, kteří vám chtějí prodat bezcenný kus papíru, žádnou kryptoměnu od nich nedostanete.

Pokud chcete vydělávat peníze skutečným obchodováním kryptoměn, musíte se toho hodně naučit. Začít můžete na bezplatném demo účtu.

Kryptoměny mají budoucnost, ale ne všechny, takže je třeba své investice pečlivě zvažovat.

[review]

7 názorů na “Recenze podvodu: Profesor Peterson a měna TRON (CryptonsQ)”

 1. PALOVCAK JOZEF

  Prosim VAS o radu objednal som pred 2 dnami 2 balicky tron meny na internetovej stranke prof Petersona Po precitani int stranky o podvode chcem tuto objednavku zrusit stornovat prosim vas o radu pri tomto ukone poznamevam ze som zatial nic neplatil dakujem

  1. Filip Bárta

   Jestli na ně máte kontakt, napište jim, že odstupujete od smlouvy. V každém případě balíček nepřebírejte a nic neplaťte, vrátí se odesílateli.

  2. Bohužel. Přišel jste o peníze. Nadobro. Přísně nejprve hledat na netu recenze a pak někomu posílat peníze.

 2. Nic nekupujte, je to podvod i ty jejich falešný recenze!…než se rozhodnete něco koupit, tak si nejdříve přečtěte na webu recenze

 3. Díky Této stránce jsem naštěstí nic neposílal a nepřišel jsem o peníze. Vždy si vše raději ověřím než bych do toho šel.
  Ještě jednou dík za info.

 4. zakoupil jsem startovaci balíček .Najivně jsem si myslel že zanechám něco pro vnuka. a ted se dočítám že to je podvod.Ty hovada už nevědí jak z lidí dostat penize.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *