Librecoin podvod

Recenze podvodu: Librecoin a Bernard Mohyla

Objevil se nebezpečný podvod s kryptoměnou Librecoin, určitě do něj neinvestujte své peníze.

Ačkoliv to někteří regulátoři stále nepochopili, nezáleží na investičním nástroji nebo podkladovém aktivu, podvodníci si vždy najdou něco, co zneužijí. Binární opce je už moc nezajímají, teď jsou hitem kryptoměny.

Takže tu máme nový podvod, který vám slibuje tisíce procent zisků každý měsíc, a to díky investici do jedné specifické kryptoměny.

Co je Librecoin

Librecoin má být digitální měna založená na kryptografii, neboli kryptoměna jako bitcoin nebo třeba ripple. Její růst má být tak dramatický, že každý měsíc budete vydělávat mnohonásobky toho, co jste do ní vložili.

Problém je ale ten, že žádná kryptoměna Librecoin neexistuje. Kryptoměnu sice můžete stvořit potají a nechat jí běžet neveřejně, ale pak se s ní neobchoduje na burzách a její cena nemůže růst. A na žádných burzách Librecoin nenajdete.

Buď se tedy jedná o tajnou bezcennou kryptoměnu, nebo vůbec neexistuje. Tak jako tak je to podvod, na kterém nemůžete vydělat žádné peníze.

Kdo je Bernard Mohyla

Bernard Mohyla je podvodník
Bernard Mohyla je fiktivní osoba.

Librecoin se vám snaží prodat jistý Bernard Mohyla, ale jak dokázala recenze na Opcebinarni.cz, jedná se o vymyšlenou postavu.

Její fotografie pochází z fotobanky a v různých jazykových mutacích tohoto podvodu jsou k ní přiřazována různá jména.

To samé platí o recenzích, které na stránce Librecoinu můžete vidět. Fotky jsou z fotobanky, jména se pokaždé liší a příběhy jsou naprosto vymyšlené. Nejsou to zkušenosti reálných uživatelů, pouze fiktivní příběhy sepsané podvodníky, kteří se vám snaží vnutit svou bezcennou měnu.

Jak přijdete o peníze

Investování do kryptoměn obvykle funguje tak, že si pečlivě nastudujete, co jaká kryptoměna reprezentuje, jaké má reálné použití, vývojový tým a podobně, a pak si nějakou vyberete. Do té investujete a čekáte, že její cena vzroste, abyste mohli později se ziskem prodat.

Když si ale koupíte Librecoin, pošlete někam peníze, a pokud něco vůbec dostanete, tak nějaký bezcenný kód, se kterým nebudete moc cokoliv dělat. Dopadne to tedy tak, že o celou svoji investici přijdete.

Hodnocení

Librecoin je neexistující kryptoměna, takže si ji nekupujte, nebo přijdete o všechny investované peníze!

Pokud chcete obchodovat se skutečnými kryptoměnami, zkuste si to nejdříve na demo účtu zdarma u regulovaného brokera.

Investování neberte na lehkou váhu, věnujte se mu se vší vážností a odpovědností, pokud se někdy rozhodnete investovat skutečné peníze.

[review]

23 názorů na “Recenze podvodu: Librecoin a Bernard Mohyla”

 1. pozor taky na world-of-money.eu/420/ziskejte-az-30000-kc/ zde stejný fiktivní člověk říká že na bitcoinu za 1 měsíc vyděláte 5000% což je 500x tolik

  1. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

   [email protected]

 2. jak již psal Pavel, je to podvod mění i názvy kryptoměn atd… kamarád naletěl, vyhozená investice! Tak buďte obezřetní ….

  1. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

   [email protected]

 3. JmenujisePavel

  Bacha, nyní kampaň téhož střihu:
  novy-vyrobce-penez.com/order/
  novy-vyrobce-penez.com/seznam/

  1. Filip Bárta

   Ano, to je stejný podvod, tentokrát s nějakou vymyšlenou poukázkou na Bitcoin.

  2. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

   [email protected]

 4. JmenujisePavel

  Absolutně nechápu, jak může tento darebák mít reklamu na novinkách. Tím se novinky.cz přeci stávají spolupachatelem podvodu…

 5. Hana Mala

  Syn od mé kamarádky na Slovensku vložil 15 000 Eur a když si chtěl peníze spolu se zhodnocením vybrat, nikdo se neozval a peníze již nikdy nedostane zpět. Je „ticho po pěšině“.
  Pozor – k investicím musí mít firmy povolení České národní banky. V současnosti jsou ve vyšetřování podvodníci – kteří nemají a nikdy neměli povolení k provozování invest. činnosti – viz insolvence PIP Benefits. P o z o r – neinvestovat, jinak o všechny vložené peníze příjdete.

 6. Jsou to podvodníci… Stačí porovnat stránky! Když lákali na Librecoin a nyní na Bitcoin – stejní lidé, stejné částky, stejné příběhy. Čili vlastně už jsou za vodou, U Librecoinu si pan Pokorný vydělal na auto za dva měsíce, u Bitcoinu totéž. Takže za chvíli si může otevřít autosalon! Totéž se opakuje se jmény jiných šťastlivců, kteří údajně vydělali – na různých stránkách, stejné příběhy i částky, které vydělali!!! Že Seznamu není hanba povolovat takové podvodné nabídky. Není to na žalobu?

  1. Je to na zalobu, prosim vyfotte nekdo tu reklamuja to bohuzel nevidel ale jako dukaz pro PCR

 7. horáčková

  Pozor – novy-vyrobce-penez.com ! Zaslala jsem 4 158,- Kč na tzv.startovací balíček. Přišel mi na adresu jeden list tzv. Poukaz.., kde bylo napsáno, že mám otevřít email a postupovat dle pokynů. A použít pro realizaci poukazu uvedené tajné heslo ….Bohužel žádný email mi nebyl doručen, takže nelze obchodovat ..čtyři tisíce vyhozené!!!

  1. Navrátil

   Dobrý den, taktéž jsem poslal 2772 a nic se neďěje, rád bych se připojil k případnému trestnímu oznámení.

  2. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

   [email protected]

 8. Je to tak znam cloveka co prisel o 2000Kc, trestni oznameni jedine
  a dokonce na seznamu je i reklama, mohl by to nekdo vyscreenovat az to tam bude pro policii

 9. Je to podvod, znam cloveka co utratil 2000 Kc, podavame trestni oznameni na PCR a zaroven bych se jeste chtel zeptat zda nekdo vyfotil tu reklamau na novinkach ?

 10. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

 11. Domluvme se a pojďme do hromadné žaloby a nenechme si už sr.. na hlavu od podvodníků.!!!!!!!! Můžou za to i servr který vydělává na podvodných reklamách .Bez jakéhokoli ověření zveřejní za prachy vše. Hlavně že ostatní názory nají IT cenzuru. Dělají si znás PR… atím pádem bl…

  [email protected]

 12. Také jsem naletěl podvodníkům. Obdržel jsem jako i jiní úplně bezcenný papír ve formě poukazu s pokyny, abych jednal podle pokynů v emailu, který jsem ale neobdržel (!!). Napsal jsem na emailovou adresu uvedenou v poukazu a žádnou odpověď jsem už nedostal. Balíček šel přes 2 speditérské firmy a jako odesilatel je uvedena nejprve polská Pro SPEDITION LIMITE, Ivanska Cesta 999, 82313 Bratislava a následně česká eKuryr s.r.o., Michelská 12a, 14000 Praha. Je třeba zabránit, aby dále tito najatí speditéři tuto činnost pro podvodníky prováděli.
  Rovněž souhlasím, že by měla být na podána hromadná žaloba.

 13. Omlouvám se za chybu v mém příspěvku. Nejde o polskou. ale samozřejmě o slovenskou speditérskou firmu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *