Ethconnect oficiální web

Recenze Ethconnect – masivní podvod ve výstavbě

Ve světě kryptoměn vzniká další obrovský podvod, jmenuje se Ethconnect a nechal se inspirovat jiným velkým a úspěšným podvodem.

Co je Ethconnect

Etconnect je v první řadě nová kryptoměna, která je základním stavebním kamenem stejnojmenného projektu. Ten je zaměřený na údajné půjčování této měny, což má investorům vydělávat až 52 procent měsíčně.

Vlastníci měny ECH mají mít možnost také vydělávat na její rostoucí hodnotě, kterou její tvůrci předpokládají.

Ethconnect je podvod

Nesmyslná úroková sazbaPokud jste už četli mojí recenzi podvodu Bitconnect, jistě jste poznali, že Ethconnect je založený na úplně stejném principu. Ostatně už jeho název dává jasně najevo, kým se inspiroval. Ale zachází ještě dál, když slibuje pohádkovou úrokovou sazbu přesahující 50 procent měsíčně.

Pojďme si tedy zopakovat, jak oba tyto podvody fungují. Abyste mohli dosáhnout na zisky z „půjčování“, budete nejdřív muset nakoupit měnu ECH, a to tak, že za ni zaplatíte jinou kryptoměnou (bitcoin, ether). Tím je zajištěno, alespoň pro začátek, že hodnota Ethconnect bude růst. Poptávat ji budou všichni, kdo budou chtít vydělat peníze, a prodávat ji budou jen lidé, kteří za projektem stojí.

Provozovatelé projektu tímto vyberou peníze od veřejnosti a poté využijí klasické Ponziho schéma na vyplácení úroků. To znamená, že úroky budou vyplácet z nových vkladů. A to do té doby, než se rozhodnou se všemi penězi zmizet, nebo dokud systém přirozeně nezkolabuje kvůli nedostatku nových vkladů.

To je celé, žádné reálné burzovní obchodování za tím není, je to jen finanční hra, která obohatí hrstku lidí, zatímco ostatní přijdou o své vklady.

Anonymní a nelegální

Kdo stojí za Ethconnect?Tvůrci Ethconnect jsou na výše popsaný scénář dobře připraveni. V první řadě akceptují platby jen v kryptoměnách. A takové platby jsou víceméně anonymní a určitě nevratné.

Lidé, kteří za tímto projektem stojí, si zachovávají svoji anonymitu, aby nebyli dohledatelní. Na stránkách projektu nenajdete jediné jméno. Pouze adresu někde v Tokiu, ale ta je velmi pravděpodobně falešná.

Protože Ethconnect poskytuje finanční služby, potřebuje v Japonsku příslušnou licenci, jedná se o regulovanou činnost. Ale žádnou licenci samozřejmě nemá.

Hodnocení

Ethconnect je podvod, který sice může chvíli vyvolat zdání, že funguje, ale jednoho dne stejně zkolabuje. Zhodnocovat kapitál o 52 % měsíčně obchodováním kryptoměn je dlouhodobě nereálné.

Můžete si to sami vyzkoušet na bezplatném demo účtu. Sami uvidíte, že dostat se do plusu není vůbec jednoduché, že to vyžaduje hodně učení a testování. Peníze můžete obchodováním nejen vydělat, ale také prodělat.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *