Daily Newsfeed - Crypto Robot

Recenze Crypto Trader – krypto podvod jako hrom

Pokud si myslíte, že vám Crypto Trader může vydělat peníze, jste na omylu a raději si přečtěte tuto recenzi.

S Crypto Traderem se můžete setkat na české stránce Daily Newsfeed, která uvádí článek o tom, jak vzniklo stínové bankovnictví schválené českou vládou. Toto bankovnictví má stát na kryptoměnách.

A zde přichází Crypto Trader, je to program, který údajně dokáže obchodovat kryptoměny za vás a vydělávat vám alespoň 150.000 Kč měsíčně. A ten program je zadarmo. Zní to reálně?

Crypto Trader je podvod

Samozřejmě, že to reálné není. Nebo si skutečně myslíte, že vám bude někdo zadarmo vydělávat 150 a víc tisíc korun měsíčně?

Celý článek na Daily Newsfeed je jeden velký nesmysl. Žádné stínové bankovnictví. Kryptoměny existují a existovat budou i nadále.

Jako dlouhodobá investice můžou být zajímavé, to si musí každý vyhodnotit sám, ale zapomeňte na to, že vám budou každý měsíc pravidelně nadělovat určitý příjem. To možné není, takhle finanční obchodování nefunguje.

A když už někdo umí obchodovat ziskově, svoji strategii nerozdává zadarmo.

Smyšlené recenze

Recenze jsou falešnéJak upozornili v recenzi na Opcebinarni.cz, Crypto Trade využívá falešné recenze s fotkami z fotobanky.

Nejedná se tedy o reálné uživatele, kteří by cokoliv s tímto systémem vydělali, všechno je falešné. Crypto Trader je dobře známý podvod i v zahraničí.

Jak vás připraví o peníze

Crypto Trader využívá obvyklý trik, jak lidi připravit o peníze. Řeknou vám, že dokud nepošlete peníze na účet určitému brokerovi, nebudete moct s jejich programem vydělávat.

Ale pokud peníze pošlete, můžete se s nimi rozloučit, už nikdy se k nim nedostanete. Buď vás o ně připraví obchodováním jejich program, nebo vám broker stejně odmítne jakýkoliv výběr.

Závěr

Crypto Trader je dobře známý podvod, který má za cíl vás obrat o peníze. Žádné peníze s ním neinvestujte!

Pokud si chcete zkusit obchodování s kryptoměnami, učiňte tak na bezplatném demo účtu, kde nic neriskujete

Do obchodování se skutečnými penězi se pouštějte až s dobrou strategii a dobrými znalostmi.

[review]

1 názor na “Recenze Crypto Trader – krypto podvod jako hrom”

  1. Andrea Kosová

    Dobrý den, už několikrát mi volal ze společnosti kryptotrade jejich operátor, moc jsem mu ani nerozuměla,.. Snad z Ukrajiny. Tvrdil, že mám u nich účet s bitcointy. O ničem takovém nevím. Že si musím stáhnout nějakou aplikaci, aby mi mohl prý peníze poslat na můj účet.
    Takže asi tak nějak. Zatím jsem nic nepodnikla.
    Děkuji Andrea Kosová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *