Ripple a Le Roux

Profesor Graham Le Roux a Ripple – recenze podvodu

V této recenzi se dozvíte, že je Profesor Graham Le Roux podvodník a že ve skutečnosti žádný Ripple neprodává.

Na internetu můžete narazit na mnoho různých reklam na podvody a jedna z nich vás přivede na webové stránky Profesora Grahama Le Rouxe, který vám nabízí nemalé výdělky díky investicím do digitální měny Ripple.

Jeho metoda vám prý bude vydělávat 2000 eur denně díky jedné malé počáteční investici do Ripplu. Stačí si koupit jeho startovací balíček za 37 eur nebo 690 Kč nebo kolik zrovna požaduje. Pak už budete inkasovat jen zisky, alespoň to trvrdí.

Graham Le Roux a Ripple podvod

Profesor Graham Le RouxCelá výše popsaná nabídka je bohužel podvod, a to podvod starý, který se na internetu točí už asi dva roky, přičemž jen mění jména profesorů a kryptoměny, které (ne)nabízí.

V této recenzi Grahama Le Rouxe si můžete připomenout, že stejný podvod už tu byl dříve s profesorem Adamem Petersonem, který nabízel Tron nebo také Ripple.

V první řadě platí, že žádný profesor Graham Le Roux neexistuje, je to fiktivní osoba vymyšlená podvodníky. Když se podíváte na obrázek, uvidíte, že příběh je u těchto podvodů vždy stejný, jen se mění jména.

Graham Le Roux recenze

Ripple zkušenostiWeb fiktivní profesora vystavuje také řadu údajných recenzí od lidí, kteří s jeho balíčkem vydělávají mnoho peněz. Ale opět se jedná o lži.

Podívejte se na obrázek vpravo a uvidíte, že ti údajní uživatelé jsou fotky z fotobanky, tito lidé tedy nemají s tímto programem nic společného.

A co Ripple?

Ripple, tedy správně řečeno XRP, je skutečná kryptoměna. Můj osobní názor je, že i velmi nadějná. Problém ovšem tkví v tom, že Le Roux vám žádný Ripple (XRP) neprodá!

Od podvedených lidí vím, že když si objednají jeho startovací balíček, dostanou poštou na dobírku jen nějaké bezcenné papíry, žádný Ripple (v podobě třeba soukromého klíče k peněžence) nedostanou.

Jinak řečeno podvodníci od vás na dobírku vyberou peníze a vy dostanete jen cáry papíru, které jsou k ničemu. Takže pokud chcete investovat do Ripplu, tohle rozhodně není cesta.

Pokud jste si startovací balíček od Le Rouxe již objednali, nepřebírejte ho, nic neplaťte a nechte ho vrátit odesílateli.

Hodnocení

Profesor Graham Le Roux je podvodník, který žádný Ripple neprodává, posílá jen bezcenné papíry, žádný balíček od něj neobjednávejte, pokud jste už objednali, tak neplaťte a nepřebírejte!

Pokud chcete obchodovat s Ripplem (XRP) nebo jinými kryptoměnami, můžete si to vyzkoušet na bezplatném demo účtu.

Pokud se později rozhodnete investovat skutečné peníze, mějte na paměti, že můžete vydělat, ale také prodělat.

[review]

3 názory na “Profesor Graham Le Roux a Ripple – recenze podvodu”

  1. Mně úplně stačilo, když tvrdili, že je posledních 80 balíčků startovacích a plno lidí je kupovalo a o dalších 24 hodin přesto opět bylo těch 80 startovacích balíčků. Jsou to zkrátka hajzlové, kteří okrádají lidi a pošlou jim bezcenné papíry za tisíce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *