POZOR, Bitcoin Union a Bitcoin Up jsou podvody – recenze

V tomto článku se podívám na dva zahraniční kryptoměnové podvody s názvy Bitcoin Union a Bitcoin Up, které se snaží upoutat pozornost českých uživatelů internetu.

V poslední době se zdá, že zahraniční podvodníci se už moc neobtěžují s překlady svých podvodů do češtiny. Místo toho čím dál častěji jen udělají českou reklamu či české e-maily, které obdržíte jako nevyžádanou poštu, načež vás ale odkážou na anglické stránky se samotným podvodem.

To je i případ dnešních dvou podfuků, jež se schovávají za kryptoměny, a které rozebereme v této recenzi.

Bitcoin Union

Bitcoin Union je program, který bude za vás obchodovat bitcoin. Nemusíte se tedy nic učit, nemusíte rozumět kryptoměnám ani spekulativnímu obchodování na burzách. Prostě jen spustíte aplikaci Bitcoin Union, a ta vše udělá za vás.

Signály, které si tento program generuje a obchoduje, údajně mají téměř stoprocentní úspěšnost, takže Bitcoin Union vám prý bude vydělávat 1500 dolarů denně, tedy více než 30 tisíc Kč.

A nejlepší na tomto programu je, že ho můžete získat zadarmo. Nebo ne?

Bitcoin Union je podvod

Pokud jste už četli nějakou tu recenzi a varování před podvody na tomto webu, musí vám koncept Bitcoin Union připadat velmi povědomý. Automatický software, který vám zadarmo má vydělávat peníze na finančních trzích. To je velmi utopická představa, ale také dokola omílaný slib podvodníky na internetu.

Falešné Bitcoin Union zkšenosti. Zdroj: Opcebinarni.cz

A vskutku, Bitcoin Union je jen další z mnoha podvodů, které slibuji zisky z obchodování kryptoměn, ale ve skutečnosti byly postaveny tak, aby vás zbavily vašich peněz. Dá se to poznat už jen podle velmi podobného vzhledu oficiálního webu Bitcoin Union, šablona se napříč různými variantami tohoto podfuku příliš neliší.

Dalším důkazem jsou samotné sliby. Protože vyhrávat 99 procent všech obchodů s kryptoměnami je prostě nemožné. Stejně tak je nemožné vložit na účet 250 dolarů a od prvního dne vydělávat každý den 1500 dolarů. To jsou věci, které vám potvrdí každý člověk, který má alespoň trochu zkušeností s burzovním obchodováním.

A konečně uživatelské zkušenosti uvedené na webu Bitcoin Union jsou v příkrém rozporu s tím, co říkají skuteční uživatelé a jaká je realita. Recenze a zkušenosti Bitcoin Union na jeho oficiálním webu jsou fake, byly vytvořeny z obrázku z fotobanky, s realitou nemají nic společného.

Zkrátka řečeno, Bitcoin Union je podvod, který vám může peníze jen prodělat.

Bitcoin Up

Co je Bitcoin Up? Automatizovaný obchodní software pro trading s bitcoinem. Že už jste tuhle definici někde viděli? Samozřejmě, je to obdoba výše recenzovaného programu. Bitcoin Up a Bitcoin Up jsou v podstatě dvojčata.

Bitcoin Up taktéž má mít úspěšnost obchodů téměř 100 procent, ale jeho denní výdělky jsou prý „jen“ 1200 dolarů, tedy něco před 25 tisíc Kč.

Cena Bitcoinu Up je nula korun, takže ho můžete získat zadarmo. Uvěříte, že program zadarmo vám bude vydělávat stovky tisíc korun měsíčně? To byste rozhodně neměli.

Bitcoin Up podvod

Už jsem to nastínil, Bitcoin Up je podvod. Patří do stejné rodiny podfuků jako Bitcoin Union a desítky ne-li dokonce stovky dalších. Webové stránky má velmi podobné, slibuje prakticky to samé a jeho výsledky jsou naprosto totožné, tedy ztráta celého obchodního kapitálu, který do něj vložíte.

Bitcoin Up také používá stejné, ohrané triky. Na jeho oficiálním webu proto najdete zkušenosti uživatelů, které jsou naprosto falešné a vymyšlené. Doplněné o obrázky lidí z fotobanky, kteří s tímto programem samozřejmě nemají vůbec nic společného. Ani netuší, že existuje.

Falešné Bitcoin Up zkušenosti. Zdroj: Opcebinarni.cz

Bitcoin Up vám může dát k dispozici demo, abyste si ho vyzkoušeli. V takovém případě ale bude demo falešné, bude používat fiktivní ceny, aby generovalo fiktivní zisky. Skuteční uživatelé potvrzují, že Bitcoin Up je prodělečný obchodní systém.

Jeho cílem je vás ve spolupráci s nějakým pochybným brokerem připravit o peníze. Tak Bitcoin Up a jemu podobné podvody fungují. Nejdříve vás potřebují přesvědčit, že vám můžou vydělat peníze. Pokud jim uvěříte, první, o co vás požádají, je abyste poslali své peníze na účet nějakému brokerovi někam do zámoří. A tam vaše peníze nenávratně zmizí. Takhle prosté to je.

Proto nemá cenu se vůbec do Bitcoin Up registrovat, vystavili byste se tím tlaku ze strany podvodníků, abyste jim poslali své peníze. To rozhodně nedělejte. A pokud jste to už udělali, rozhodně jim neposílejte žádné další. Budou si vymýšlet různé záminky, jako poplatky, daně a podobně, ale vždy vás budou chtít jen okrást.

Hodnocení

Bitcoin Union a Bitcoin Up jsou dva podvody stejné ražení. Naslibují vám bezpracné zisky, ale budou z vás chtít vytáhnout vaše peníze. Cokoliv jim pošlete, bude ztraceno. Takže to nedělejte.

V burzovním obchodování je možné vydělávat peníze, ale nikdo to nebude dělat zadarmo za vás. Na demo účtu s regulovaným brokerem si to můžete sami vyzkoušet s virtuálními penězi.

Mějte na paměti, že pokud budete chtít obchodovat se skutečnými penězi, je to riskantní, takže buďte dobře připraveni.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *