Fiktivní Martin Jánský

Podvodníci Jánský a Mohyla jsou zpět s kryptoměnou Tron – recenze

Po delší době došlo ke změně finančního podvodu, ve kterém figurují Martin Jánský a Bernard Mohyla. Detaily najdete v této recenzi.

Finančníci jsou údajně překvapeni tím, jak vám nová investiční metoda může vydělat 30 tisíc korun za každou investovanou pětikorunu, neboli 600.000 procent. Má o tom svědčit příběh Martina Jánského.

Metodu vymyslel Bernard Mohyla a spočívá v tom, že si od něj koupíte poukázku na kryptoměnu dTron v hodnotě 790 Kč.

Mohyla je podvodník

Ve skutečnosti je to všechno jeden velký fiktivní příběh vymyšlený podvodník. Odhalili jsme ho už v článku Recenze podvodu: Librecoin a Bernard Mohyla. Místo neexistující librecoinu později prodával bitcoin a teď tron.

Bernard Mohla neexistuje

Bernard MohylaMohyla není žádný zkušený finančník, který by vás mohl cokoliv naučit. Tento člověk totiž vůbec neexistuje, vymysleli si ho podvodníci.

Podívejte se na náš obrázek a uvidíte nejenže je fotografie pochází z fotobanky, ale také že v zahraničních verzích tohoto podvodu najdete u stejné fotky jiná jména.

Falešné recenze

Falešné zkušenostiNeexistuje pochopitelně ani Martin Jánský, přičemž všechny recenze a zkušenosti na webu Mohyly jsou vymyšlené.

Důkaz opět najdete na obrázku, recenze jsou stejné jako minule, jen se název kryptoměny změnil.

V čem spočívá podvod

Tron ztrácíMohyla tvrdí, že obrovské peníze můžete vydělat investováním do kryptoměny tron. Jeho podvod má dvě roviny.

Za prvé, tron je kryptoměna téměř jako každá jiná, konkuruje především ethereu, ale podstatné tady je, že stejně jako všechny ostatní kryptoměn letos ztrácí na hodnotě, podívejte se na obrázek. Pouhý nákup bez jakékoliv další úvahy vám tedy zisky zajistit nemusí.

Za druhé, a to je horší, Mohyla vám ve skutečnosti žádné trony neprodá. Z předchozích verzí tohoto podvodu víme, že pokud vám vůbec něco přijde, tak nějaká nesmyslná tištěná poukázka, kterou za skutečné trony na burzách nesměníte.

Proto asi vtipně přidal ve své objednávce do názvu kryptoměny písmeno d, takže název zní dTron, což je neexistující kryptoměna. Prostě mu jen odevzdáte své peníze, a to bude všechno, výměnou za ně nic nezískáte.

Hodnocení

Bernard Mohyla pokračuje v podvádění, tentokrát pod zástěrou kryptoměny tron, kterou vám ale ve skutečnosti neprodá, jen od vás vybere peníze!

Pokud chcete zkusit vydělávat peníze obchodováním kryptoměn, začněte na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Seznamte se s riziky obchodování a připravte si solidní strategii, než případně začnete investovat skutečné peníze.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *