ThornCoin officiální web

Podvod přes kopírák: ThornCoin recenze

V kryptosvětě se nám podle očekávání množí podvody typu Ponzi, ThornCoin je jedním z nich.

Když jsem loni varoval před podvodem Bitconnect, našli se lidé, kteří mi nevěřili a s mým článkem vyjádřili nesouhlas. Pak přišel letošní leden, Bitconnect se zhroutil a jeho provozovatelé zmizeli s miliardou dolarů, přičemž zničili nemalý počet lidských osudů.

A další životy se budou ničit dál, protože tu máme řadu nových kopií Bitconnectu, jedna z nich se jmenuje Thorn Coin.

Thorn Coin podvod

Investiční plán
Tato nabídka hovoří za vše.

ThornCoin funguje úplně stejným způsobem. Máte si koupit kryptoměnu thorncoin, za kterou musíte zaplatit jinou kryptoměnou. Vlastnictví thorncoinu vás pak opravňuje v účasti v tak zvaném lending programu, kdy půjčujete tyto své peníze provozovatelům programu, aby s nimi obchodovali na burzách a vydělávali peníze.

Když sečteme základní procenta a bonusy, máte se dostat ke zhodnocení až 50 procent měsíčně. A k tomu můžete přidat procenta za dohozené nové klienty.

Jedná se tedy o věrnou kopii Bitconnectu, přičemž je pořád stejně zjevné, že taková čísla křičí podvod. Ve skutečnosti žádný obchodní software neexistuje, ani expertní obchodníci. Jedná se jen o finanční pyramidovou hru, kdy jsou zisky vypláceny z nových vkladů, dokud se systém nezhroutí.

Varovným signálem je samozřejmě také to, že provozovatelé ThornCoinu pečlivě střeží svoji anonymitu. Budete posílat kryptoměnové platby anonymním lidem, takže až s vašimi penězi utečou, nebudete ani vědět, kdo to byl.

O ThornCoinu by se toho dalo napsat ještě mnohé, ale na závěr jen dodám, že se ke všemu výše uvedenému jedná o nelegální investiční program. Nemá totiž žádnou licenci, není nikde regulován, což mu stejně jako Bitconnectu jistě vyslouží stíhání ze strany úřadů.

Tento typ půjčovacích krypto programů poznáte snadno, nabízejí vysoké výdělky, vlastní kryptoměnu, mají bombastické předpovědi hodnoty své kryptoměny a jejího zařazování na různé burzy, ale také jsou naprosto anonymní a jejich provozovatelé se skrývají.

Hodnocení

ThornCoin je podvod, Ponziho schéma, které dříve nebo později zkrachuje a peníze se ze systému vytratí.

Zapomeňte na to, že vám někdo bude vydělávat peníze zadarmo, o to se musíte postarat sami. Pokud to chcete zkusit s kryptoměnami, začněte na demo účtu, abyste zjistili, jestli vám to může jít.

A nezapomeňte, že při obchodování můžete peníze nejen vydělat, ale i ztratit, takže buďte maximálně zodpovědní.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *