OTN coin

OTN je nová kryptoměna, kterou dostanou obchodníci zadarmo

Open Trading Network se rozhodl svoji měnu rozdat zadarmo obchodníkům s kryptoměnami, klasické ICO se konat nebude.

Co je Open Trading Network

Open Trading Network je nový projekt postavený na blockchainových technologiích. Má nabídnout několik řešení v jednom. Pro jednotlivce to bude především digitální peněženka na různé kryptoměny a decentralizovaná burza kryptoměn.

Pro firmy nabídne Open Trading Network kromě stejné decentralizované burzy také nástroje pro emisi nových digitálních měn a předpřipravené smart kontrakty.

OTN

OTN je nativní měna sítě Open Trading Network. Jelikož je ale síť zatím stále ve vývoji, první emise tokenů OTN proběhne na standardu ERC20, který umí držet peněženky na Ethereum.

Později dojde k emisi proprietární měny OTN coin, kterou bude možné směnit za dříve získané OTN tokeny (ERC20) v poměru jedna ku jedné.

Jak získat OTN zadarmo

Open Trading Network se spojil s brokerem IQ Option (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) a do jeho obchodní platformy integruje svá řešení. U brokera tedy bude možné kromě binárních opcí a CFD obchodovat napřímo i s kryptoměnami.

OTN tokeny budou počínaje tímto týdnem dostávat všichni zákazníci IQ Option, kteří budou v rámci jeho platformy obchodovat CFD na kryptoměny. Akce potrvá 104 týdnů, tedy dva roky. Největší emise tokenů proběhne tento týden, bude jich vydáno celkem 350 tisíc. Každý další týden jich bude vydáváno méně a méně.

Na konci každého týdne se vydané množství tokenů rozdělí mezi všechny obchodníky, kteří během týdne obchodovali kryptoměny. Každý dostane množství tokenů, které bude přímo úměrné poplatkům, které při obchodování zaplatil.

Co s OTN?

Tokeny digitální měny OTN bude možné využít dvěma způsoby. Tím prvním je placení za poplatky z obchodování u IQ Option.

Tím druhým je spekulativní držení. Digitální měny dlouhodobě rostou a je možné, že i OTN bude nabývat na hodnotě. Pak bude možné prodat OTN na burze za tržní cenu.

Samozřejmě nelze předpovídat, jestli OTN bude na hodnotě růst nebo klesat, ale tak to už u spekulací chodí, takže je na každém obchodníkovi, aby se rozhodl, jak s případně získanou měnou OTN naloží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *