Hodly peněženka na kryptoměny

Hodly – regulovaný nákup kryptoměn a jednoduchá peněženka

V tomto článku se podíváme na digitální peněženku na kryptoměny Hodly, která umožňuje jejich jednoduchý nákup.

Když jsem před časem publikoval návod, Jak nakoupit kryptoměnu, byl sice naprosto věcný, ale pro některé lidi stále příliš komplikovaný. Vyžaduje totiž, abyste si vytvořili účet na burze a vlastní peněženku na kryptoměny. A to je pro některé lidi překážka, protože ani pořádně nechápou, jak kryptoměny fungují, jen je chtějí vlastnit ze spekulativních důvodů.

Jim se může hodit následující jednoduché řešení.

Hodly – jednoduchý nákup kryptoměn a držení

Nákup kryptoměnyVzhledem k tomu, že kryptoměny jsou stále nové, najít regulovanou burzu nebo brokera není samozřejmé, natož pak online peněženku provozovanou regulovaným subjektem, aby vaše peníze byly pojištěné.

Ale Hodly (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) právě všechno tohle splňuje, je totiž provozována populárním brokerem IQ Option, takže přináší uživatelům všechny výhody regulace.

Hodly je uživatelsky velmi přívětivá peněženka, nerozptylují vás žádné pokročilé funkce, zkrátka můžete rovnou nakoupit kryptoměny z nabídky a držet je. Zaplatit můžete pomocí platební karty nebo služeb Neteller, Sofort a WebMoney.

Hodly v současnosti nabízí tyto kryptoměny: bitcoin (BTC), ethereum (ETH), ripple (XRP), bitcoin cash (BCH), litecoin (LTC), ethereum classic (ETC), bitcoin gold (BTG), zcash (ZEC), omise go (OMG), neo (NEO), otn (OTN), stellar (XLM) a tron (TRX).

Jak vložit penízeProces nákupu kryptoměny je velmi jednoduchý. Zvolíte kryptoměnu, řeknete, kolik za ní chcete utratit, a zaplatíte třeba platební kartou. Následně se vám odpovídající množství kryptoměn objeví přímo v Hodly a jste jejím vlastníkem.

Řešení je to jednoduché pro lidi, kteří se nechtějí učit, jak kryptoměny fungují, co jsou to veřejné a soukromé klíče, jak bezpečně vytvořit digitální peněženku a tak dále.

Tím, že je Hodly (upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení) provozována regulovaným brokerem, máte jisté záruky v podobě pojištění peněz na účtu, dohledu regulátora a podobně.

Pokud chcete nakoupit kryptoměnu a držet v očekávání, že později prodáte za víc, může vám Hodly dobře posloužit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *