Web Bitconnect

Bitconnect recenze – aktuálně největší krypto PODVOD

V této recenzi Bitconnect vysvětlím, proč je tento projekt tak nebezpečný. Jedná se o klasické Ponziho schéma.

Na svém webu jsem se před časem začal věnovat kryptoměnám, protože se jedná o nastupující fenomén, který je dle mého názoru srovnatelný s nástupem internetu a digitálního podnikání na začátku tisíciletí.

Kryptoměny dlouhodobě rostou, což láká mnoho investorů, i těch nezkušených. Ale zároveň se jedná o neregulovanou oblast, kde funguje velké množství podvodů, a jak si ukážeme v tomto článku, některé se hřejí na výsluní.

Co je Bitconnect

Bitconnect je kryptoměna a určitý ekosystém, který přidává burzu a půjčování peněz. Když se podíváte na Coinmarketcap.com, zjistíte, že je v současnosti Bitconnect osmá největší kryptoměna na světě s tržní kapitalizací 1,44 miliardy dolarů. Jeden BCC má nyní hodnotu 200 dolarů.

Ještě působivější je, že na začátku roku měl jeden BCC hodnotu 0,12 dolaru, takže za 9 měsíců dosáhl Bitconnect zhodnocení 166600 procent. A růst hodnoty je poměrně pravidelný, žádné větší výkyvy.

Proč je Bitconnect podvod

Investiční schémaStačí trocha selského rozumu a pohled na nabídku Bitconnect, abyste pochopili, že se jedná o podvod.

Bitconnect totiž nabízí úrokovou sazbu až 40 % měsíčně, v průměru 27,6 %, což je dlouhodobě naprosto nemožné číslo u jakéhokoli legálního a poctivého byznysu, investování do kryptoměn nevyjímaje.

40 % měsíčně nabízí jen Ponziho schémata (HYIP), které fungují tak, že zisky vyplácejí z nových vkladů do chvíle, kdy se systém zhroutí z nedostatku nových vkladů, nebo prostě protože provozovatelé utečou se všemi penězi.

A jak se Bitconnect dostal do top 10 největších kryptoměn? Důmyslnou fintou. Investici totiž nemůžete udělat jinak než v jeho vlastní měně BCC. Takže lidé hnáni vidinou 40% zisku měsíčně nakupují BCC, aby se mohli zúčastnit.

Průměrná sazbaDalší vtip je v tom, že BCC nemůžete nakoupit přímo za fiat měnu, musíte nejdříve nakoupit bitcoin a ten směnit za bitconnect.

Podvodníci provozující bitconnect tak vydělávají dvojím způsobem a jsou pojištěni na chvíli, až se bitconnect zhroutí a BCC spadne na nulu, protože jim zůstanou bitcoiny, které vybrali od veřejnosti. A díky nim budou také víceméně nedohledatelní/nepostižitelní.

Na webu Bitconnect pochopitelně nenajdete žádné kontaktní údaje, žádné informace o provozovateli, nic.

Hodnocení

Bitconnect je obyčejný podvod typu pyramidové hry, který se dříve nebo později zhroutí a hodně lidí přijde o hodně peněz.

Jestli chcete sami vidět, jaké zisky jsou reálné při obchodování s kryptoměnami, zkuste si bezplatný demo účet.

Na něm se můžete pokusit vyvinout ziskovou strategii, bez které se do obchodování se skutečnými penězi určitě nepouštějte.

[review]

13 názorů na “Bitconnect recenze – aktuálně největší krypto PODVOD”

 1. Pokud by autoři projektu nedělali nic jiného než investovali do bitcoinu, tak můžou s klidem slibované zisky vyplácet. Kdyby si autor článku službu vyzkoušel, zjistil by, že je tam burzovní systém, přes který musí projít všechny platby a pokud by se systém začal hroutit, měla by burza mít efekt brzdy, případně může i problém vyřešit.

  1. Filip Bárta

   1) S investicemi do bitcoinu to není tak jednoduché, záleží na načasování. I letos bylo možné na bitcoinu prodělat, pokud jste špatně načasoval vstupy.
   2) Nic to nemění na tom, že je Bitconnect Ponziho schéma, tedy podvod. Dříve nebo později se zhroutí, to je prostě fakt.

 2. za posledny mesiac BTC zhodnotil o 147 %, zo 7700 na 19800 USD, a kedze BCC je viazany na BTC, vyplacany zisk 40% mesacne je realny. Potom podla expertov CZinvestor aj BTC je podvod. Takze tak vy mudre hlavy.

  1. Filip Bárta

   Ano, bitcoin je do velké míry bublina, protože lidé ho nakupují jen kvůli tomu, že doufají, že později prodají za víc, žádnou reálnou hodnotu nemá. A to je právě jeden z problémů Bitconnectu, do značné míry závisí na bitcoinu, a jakmile bitcoin přestane růst, Bitconnect se sesype.

  2. A co dělá vaše zhodnocení teď, když se bitcoin propadl? Když jste tolik zhodnotil, je to zhodnocení jen papírové, nebo jste si nechal ty peníze už vyplatit? Procenta jsou pěkná věc, ale o jaké reálné částce píšete?

  3. Filip Bárta

   Tak a řekněte mi teď, jak se daří Bitconnectu, vy moudrá hlavo? Neprasknul ten podvod náhodou a nepadá cena BCC k nule?

   1. A kde jsou ty fandové a propagátoři Bitconnectu v ČR teď? Videa z youtube mažou i když se nechají slyšet, že za nic nemohou a nikoho do ničeho nenutili, pak se skoro rozbrečí a zmizí. Možná se mezi nimi našli takové chytré „roviny“, že nejeli v bitconnectu ale jen v affiliate odkazech, ale taky možná v tom projeli i vlastní peníze. Kdoví, počkáme na další ponzi a třeba znovu obživnou. 🙁

 3. Stanislav Hlava

  Mazeeec celý se to sesypalo jako domeček z karet… 😀 Znamý je v tom za 7 milionu a to si bral mega úvěr a jeho tchán zastavil barák a ropučoval si všude kde šlo – je v tom za 12 mega. To vypadá na sebevraždu…Lanařil nás do toho ukazoval nám jaký je milionář a takhle to dopadlo…co teď s tím?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *