Podobné články

13 komentářů

 1. 1

  Standa

  Pokud by autoři projektu nedělali nic jiného než investovali do bitcoinu, tak můžou s klidem slibované zisky vyplácet. Kdyby si autor článku službu vyzkoušel, zjistil by, že je tam burzovní systém, přes který musí projít všechny platby a pokud by se systém začal hroutit, měla by burza mít efekt brzdy, případně může i problém vyřešit.

  Reply
  1. 1.1

   Filip Bárta

   1) S investicemi do bitcoinu to není tak jednoduché, záleží na načasování. I letos bylo možné na bitcoinu prodělat, pokud jste špatně načasoval vstupy.
   2) Nic to nemění na tom, že je Bitconnect Ponziho schéma, tedy podvod. Dříve nebo později se zhroutí, to je prostě fakt.

   Reply
  2. 1.2

   Maros

   Tak co… jak jste dopad pane expert?

   Reply
 2. 2

  petr

  i tenhle typek je uz na vazkach a pritom tam vydelava miliony a ukazuje vse do detailu a zatim si nestezuje tezko rict https://www.youtube.com/watch?v=cZNog5hMtD4&t=4s

  Reply
  1. 2.1

   Filip Bárta

   Jednou to praskne a zhroutí se to, je to jen otázka času.

   Reply
  2. 2.2

   Filip Bárta

   Na takové týpky už ve Státech padly trestní oznámení.

   Reply
 3. 3

  Julo

  za posledny mesiac BTC zhodnotil o 147 %, zo 7700 na 19800 USD, a kedze BCC je viazany na BTC, vyplacany zisk 40% mesacne je realny. Potom podla expertov CZinvestor aj BTC je podvod. Takze tak vy mudre hlavy.

  Reply
  1. 3.1

   Filip Bárta

   Ano, bitcoin je do velké míry bublina, protože lidé ho nakupují jen kvůli tomu, že doufají, že později prodají za víc, žádnou reálnou hodnotu nemá. A to je právě jeden z problémů Bitconnectu, do značné míry závisí na bitcoinu, a jakmile bitcoin přestane růst, Bitconnect se sesype.

   Reply
  2. 3.2

   Mila

   A co dělá vaše zhodnocení teď, když se bitcoin propadl? Když jste tolik zhodnotil, je to zhodnocení jen papírové, nebo jste si nechal ty peníze už vyplatit? Procenta jsou pěkná věc, ale o jaké reálné částce píšete?

   Reply
  3. 3.3

   Filip Bárta

   Tak a řekněte mi teď, jak se daří Bitconnectu, vy moudrá hlavo? Neprasknul ten podvod náhodou a nepadá cena BCC k nule?

   Reply
   1. 3.3.1

    Mila

    A kde jsou ty fandové a propagátoři Bitconnectu v ČR teď? Videa z youtube mažou i když se nechají slyšet, že za nic nemohou a nikoho do ničeho nenutili, pak se skoro rozbrečí a zmizí. Možná se mezi nimi našli takové chytré „roviny“, že nejeli v bitconnectu ale jen v affiliate odkazech, ale taky možná v tom projeli i vlastní peníze. Kdoví, počkáme na další ponzi a třeba znovu obživnou. 🙁

    Reply
 4. 4

  Stanislav Hlava

  Mazeeec celý se to sesypalo jako domeček z karet… 😀 Znamý je v tom za 7 milionu a to si bral mega úvěr a jeho tchán zastavil barák a ropučoval si všude kde šlo – je v tom za 12 mega. To vypadá na sebevraždu…Lanařil nás do toho ukazoval nám jaký je milionář a takhle to dopadlo…co teď s tím?

  Reply
  1. 4.1

   Mila

   Opravdu? Až tak moc bych to v našich krajích nečekal…

   Reply

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

2021 CZInvestor.cz