Binance Jersey

Binance Jersey je nová kryptoměnová burza, jak vyjde ve srovnání s Bitstampem?

S velkými ohlasy Binance spustila svoji novou burzu Binance Jersey, kde můžete nakupovat kryptoměny za běžné měny. Tady je pohled na podmínky.

Ačkoliv je Binance Jersey nová burza, je vlastněna a provozována Binance, která si za relativně krátkou dobu své existence vybudovala dobrou pověst.

Pokud ji tedy budu srovnávat s Bitstampem, což je dokonce regulovaná kryptoměnová burza, tak Binance Jersey je sice úplně nová, ale něco z reputace přebírá od mateřské Binance. Bitstamp existuje už skoro osm let, takže má ověřenou historii.

Z pohledu obchodníků jsou také důležité poplatky. A to jak za obchody, tak za vklady a výběry.

Obchodování

Co se týče poplatků za obchodování, Binance Jersey je lepší, protože chce jen 0,1 % z každé transakce, zatímco Bitstamp 0,25 %.

U Bitstampu je to základní sazba, která platí do měsíčního zobchodovaného objemu 20 tisíc dolarů. Čím víc budete obchodovat, tím nižší sazbu můžete mít, nad 20 milionů dolarů měsíčně se dostanete také na 0,1 %, ale to je pro většinu lidí nereálné.

Vklady a výběry

Co se týče poplatků za výběry a vklady, situace je opačná, výhodnější je Bitstamp, protože vklady v eurech jsou zdarma, výběry zpoplatněny jen 0,90 eura.

Binance Jersey chce za vklad peněz 8 eur a za výběr 20 eur, což je podstatně víc.

U výběrů kryptoměn je situace stejná, Bitsamp je má dokonce úplně zadarmo, zatímco Binance Jersey chce 0.0005 BTC, resp. 0,01 ETH.

Hodnocení

Jak je vidět, Bitstamp a Binance Jersey mají každá svá pro a proti. Bitstamp je levnější na vklady a výběry, zatímco Binance Jersey má nižší poplatky za obchodování.

Pokud obě splňují vaše představy, co se nabídky kryptoměn týče, tak záleží na tom, co chcete udělat. Podle toho, jak často chcete obchodovat a vybírat peníze, si musíte spočítat kombinace poplatků na obou burzách, co pro vás v součtu bude výhodnější.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *