Zmeň Život web

Proč je Změň Život podvod

Mezi investiční podvody se nově zařadil Změň Život, který má na svědomí údajný Daniel Dale.

Dale na svých webových stránkách říká, že vám odhalí metodu investování do digitálních měn, která je velmi zisková. Metoda Změň Život vám má údajně vydělat přes 800 tisíc korun během prvních dvou měsíců.

A Daleova metoda není zadarmo, chce za ní od vás bez mála tisíc korun, přičemž za to údajně dostanete pět tisíc na první investice.

Změň Život je podvod

V první řadě je třeba se podívat, kdo investiční metodu nabízí. Jak upozornil server OpceBinarni.cz ve své recenzi Změň Život, je Daniel Dale fiktivní osoba.

Jeho fotka je kradená a patří úplně někomu jinému. Z toho jasně vyplývá, že se jedná o podvod.

recenzeAnonymita skutečného tvůrce projektu Změň Život zůstává anonymní, a to i díky platbě prostřednictvím bitcoinů, kterou po zájemcích vyžaduje. Jakmile mu pošlete peníze, už je nikdy neuvidíte a nikdo nevypátrá, komu jste poslali.

Pokud byste přeci jen váhali nad podstatou tohoto projektu, podívejte se na obrázek vpravo. Údajné zkušenosti uživatelů se Změň Život jsou také falešné, fotky taktéž kradené. Zkrátka na tomto podvodu není nic pravdivého.

Investování do digitálních měn je stejně obtížné ne-li obtížnější než investování do národních měn. A to zejména z důvodu likvidity a dostupnosti. Ale řídí se podobnými pravidly, takže nepočítejte s tím, že existuje nějaká zázračná metoda, kterou byste snadno vydělávali.

Zisky při investování přicházejí až po učení, práci, testování a budování ziskové strategie.

Závěr

Změň Život je podvod, který zneužívá digitální měny, aby vás obral o peníze. Proto se mu vyhněte.

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování s měnami, otevřete si forex demo účet zdarma, na kterém nic neriskujete a uvidíte, jak všechno funguje a jestli se tomu chcete dál věnovat a dopracovat se ke skutečně ziskové strategii.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *