Varování před Super Alerts Pro a Tomášem Brabcem

V současné době se těší reklamě systém Super Alerts Pro, který slibuje výdělky na binárních opcích. Jedná se ale o podvod.

Údajný Tomáš Brabec představuje ve videoprezentaci poloautomatický obchodní systém na binární opce, který generuje obchodní signály pro vstupy do obchodů. Jinými slovy vám bude říkat, kdy a jakou binární opci máte koupit.

Brabec tvrdí, že je profesionální obchodník, který díky Super Alerts Pro vydělává přes 30 tisíc eur měsíčně. Svůj systém je čistě náhodou ochotný vám zpřístupnit zadarmo, abyste mohli také vydělávat.

Podvod

Celý příběh Tomáše Brabce a Super Alerts Pro (někdy též ProSuperTrader) je ale podvodný, upozornil na to server A1Finance.cz. Stránky tohoto systému totiž existují v mnoha jazykových verzích, které vyprávějí úplně stejný příběh se stejnými fotkami a výpisy z bankovních účtů, ale vždy jsou k nim připsána jiná jména.

A protože se vždy jedná o stránky na stejné doméně, autoři to dělají záměrně, nemůže to být dáno tím, že někdo třetí kopíroval původní stránky.

Kromě toho samozřejmě platí, že jsou sliby SuperAlertsPro naprosto nereálné, už v prvním měsíci máte zdvojnásobit až ztrojnásobit svůj měsíční příjem, aniž by bylo řečeno cokoliv o počátečním vkladu, se kterým začnete obchodovat binární opce.

Tomáš Brabec    antoine-leroi

Hodnocení

Je mnoho důvodů, proč nevěřit Super Alerts Pro a neobchodovat podle něj binární opce na svém účtu. Cesta k ziskům vede přes solidní obchodní strategii, kterou si postavíte a otestujete na demo účtu zdarma, abyste věděli, že se na ni můžete spolehnout.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *