Millioner Trader podvod

Varování před Millioner Trader – kdo je Oliver Miller?

Tato recenze pojednává o nové nabídce Millioner Trader pro obchodování binárních opcí, pod níž najdete jméno Oliver Miller.

Miller o sobě tvrdí, že vydělal miliony liber díky obchodnímu softwaru na binární opce, který mu před lety předal jeho klient Max, který potřeboval převést velkou sumu peněz do zahraničí. Profesor Harry Abbot z Oxfordu pak údajně zjistil, že se jedná o program napojený na ruský superpočítač.

Podle Millera má program Millioner Trader úspěšnost 85 procent a uživatelům vydělává 10 tisíc liber denně. A protože je Miller altruista, rozdává svůj program zadarmo 50 zájemcům, kteří na oplátku mají věnovat desetinu zisků na charitu dle své volby.

Millioner Trader je podvod

Millioner Trader, nebo také Million Dollar Trader, je sprostý podvod, který vás připraví o peníze. Jak to vím? Mám s takovými programy zkušenosti a poznám je na první pohled.

V první řadě jsou to opravdu trapné snímky a video s Millerem, ke kterým bylo pozadí doplněno dodatečně. Pak začne vyprávění neuvěřitelné stupidního příběhu, kterému snad nemůže nikdo uvěřit. I když vlastně někdo bez zkušeností s tradingem ano, proto píšu tuto recenzi.

Zdroj: Opcebinarni.cz
Zdroj: Opcebinarni.cz

Stačí si ověřovat dílčí tvrzení. Zkuste například najít profesora z Oxfordu jménem Harry Abbot. Nikdo takový neexistuje.

Trapným trikem je odpočet času Million Dollar Trader, do kdy se musíte registrovat. Stačí otevřít stránku znovu v novém okně a odpočet bude znovu plný. Žádná omezená místa nejsou.

Jeden z klíčových důkazů je v údajných snímcích obchodních účtů. Jak upozornili na Opcebinarni v recenzi Million Dollar Trader, ty obrázky jsou evidentně zfalšované, vycházejí z jednoho základního, pozná se to podle neměnící se časové řady dole v grafu.

Není zadarmo

Mnoho lidí podvodu Millioner Trader podlehne proto, že si řekne, že je nikdo nemůže podvést, když je to přece zadarmo. Omyl, zadarmo to není. Jakmile se registrujete, první, co budete muset udělat, je vložit peníze na účet u brokera Opteck. A za to dostanou strůjci tohoto podvodu provizi, což je jejich jediný cíl.

Když vy pak budete obchodovat svůj účet s Million Dollar Trader, o svůj vklad přijdete. Takhle to celé funguje.

Hodnocení

Milloner Trader / Million Dollar Trader je podvod a Oliver Miller je vymyšlená postava hraná hercem na zeleném pozadí. Když budete s nimi obchodovat, přijdete o peníze, které vás donutí vložit na účet u brokera.

To ovšem neznamená, že s binárními opcemi nelze vydělávat peníze. Jde to, jen se musíte naučit obchodovat a vymyslet si solidní strategii. To nikdo za vás neudělá, alespoň ne zadarmo. Zkusit to můžete na demo účtu bez rizika.

Své peníze riskujte při investičním obchodování, až když jste si na demu ověřili, že dokážete obchodovat ziskově.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *