Ultimate4Trading web

Ultimate4Trading je podvod

Objevil se nový podvod na binárních opcích, jmenuje se Ultimate4Trading a slibuje velmi slušné zisky.

Když jsem poprvé viděl představení systému Ultimate4Trading, neubránil jsem se dojmu, že je velmi profesionální. Video tvůrců hovoří o tom, jak se jim podařilo sestavit obchodní algoritmus na binární opce, který má dvaaosmdesátiprocentní úspěšnost.

To by pochopitelně zaručovalo velké zisky z obchodování. A co víc, systém si můžete vyzkoušet na demo účtu, a to zcela zdarma s virtuálními penězi. A opravdu, na demu naděluje Ultimate4Trading velké zisky, není problém účet znásobit během jediného dne.

A třešničkou na dortu jsou pozitivní recenze webu Startup365, kde je systém údajně nezávisle testován a pozitivní výsledky potvrzeny. Jenomže ouha…

Ultimate4Trading podvrh a podvod v jednom

Všechno vypadá tak dokonale, tak v čem tkví zádrhel, kde je háček? Tam, kde bych ho nehledal, protože jsem ho tam ještě nikdy předtím neviděl. A to na demo účtu. Demo Ultimate4Trading je totiž podvrh.

Na následujícím videu serveru Opcebinarni.cz je vidět, jak demo přepisuje výsledky obchodů. Takže i když by to normálně byla ztráta, systém z něj udělá zisk. To se to pak s virtuálními penězi vydělává!

To video mě doslova fascinuje, protože ta platforma evidentně je napojená na reálná obchodní data, jelikož vývoj obchodu ukazuje správně, nejdříve je ziskový, pak cena klesne a je ztrátový. Dokonce ještě při uzavření se ukazuje jako ztrátový, ale ve výsledcích je pak zisk, o který je povýšen zůstatek na účtu.

Normální člověk bez zkušeností s binárními opcemi nemá šanci tento špinavý trik odhalit. Předpokládám, že na podvod Ultimate4Trading naletí mnoho lidí, protože uvěří demu. Hledal jsem ještě zahraniční zkušenosti a ty to vše potvrzují, lidé uvěří demu, vloží na skutečný účet své peníze, o které pak přijdou, protože ten systém ve skutečnosti obchodovat neumí.

Jak se zdá, tento podvod je rozsáhlý a mezinárodní, protože existuje i v jiných jazycích. Četl jsem diskuze pod recenzemi na různých zahraničních webech a ty zkušenosti jsou opravdu jednoznačné, je to podvod jako hrom.

Shrnutí

Ultimate4Tading Czech je česká verze mezinárodního podvodu s binárními opcemi. Jejich demo účet je podvrh, který zkresluje výsledky, aby to vypadalo, že můžete vydělat velké peníze. Když ale začnete s Ultimate4Trading obchodovat vlastní peníze, ten systém vám je prodělá.

Jak funguje obchodování binárních opcí ve skutečnosti a jak se jeho prostřednictvím dají skutečně vydělávat peníze, si můžete vyzkoušet na reálném, nefalšovaném a bezplatném demo účtu.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *