Thomaz Jarolin

Dr. Thomaz Jarolin vás k ziskům nedovede

V této recenzi se podíváme na stránky o binárním obchodování, které patří jistému Dr. Thomazi Jarolinovi z Mnichova.

Pan Jarolin na svých stránkách uvádí, že si měsíčně přivydělá v průměru 220 tisíc korun, což prý můžete dělat také, aniž byste hnuli prstem.

Pak vysvětluje, že toho dosáhnete binárním obchodováním opcí. Takže první otázka zní, kdo dokáže hýbat a klikat myší, aniž by při tom hnul prstem?

V duchu tohoto prvního nesmyslu se nese celá prezentace na stránkách Winsthemethode. Jarolin říká, že nepotřebujete nic umět a vědět, abyste vydělávali, aby vám o chvíli později vysvětlil, jak máte obchodovat, abyste dosahovali zisků.

Dr. Thomaz Jarolin

thomas-dupontPrvní zásadní potíž je, že Dr. Thomaz Jarolin neexistuje, jeho osoba a příběh jsou fiktivní. Je to podvod, který existuje v mnoha různých jazycích, na obrázku vidíte francouzský příklad.

Obsah stránky je stejný včetně fotky, jen jméno se změnilo na Dr. Thomas Dupont z Paříže. Stránky leží na stejné doméně, tudíž je mají na svědomí stejní lidé, což je nejlepší důkaz, že se jedná o podvod.

Obchodní metoda

A jak vlastně Jarolin doporučuje obchodovat? Velmi prostě, když cena roste, máte nakupovat, když klesá, máte prodávat. Respektive kupovat Call a Put opce.

Kdyby to bylo takhle jednoduché, tak můžou za všechny obchodovat triviální programy a všichni budou bohatí.

Jenomže obchodování binárních opcí je samozřejmě trochu komplikovanější, strategie musí být sofistikovanější, jde o jemné načasování vstupů do obchodů, abychom dosáhli potřebné úspěšnosti.

Shrnutí

Dr. Thomaz Jarolin z Mnichova je podvodník, který jen dělá reklamu brokerovi Anyoption, nic jiného.

Ziskově obchodovat binární opce vyžaduje víc, na demo účtu musíte hodně natestovat a vypilovat vlastní strategii, která vám přinese potřebnou úspěšnost obchodů.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *