Česká Metoda

Směšný podvod Czech Method v recenzi

Narazil jsem na další podvod, který vás chce přes binární opce obrat o peníze, jmenuje se Česká Metoda – Czech Method.

Základní princip podvodů je vždy stejný, slibují vám velké peníze zadarmo, ale brzy zjistíte, že nejdřív chtějí ty vaše. A takhle přesně funguje také Czech Method neboli Česká Metoda.

Princip Czech Method

V amatérském videu České metody se dozvíte, že buď vám tento obchodní systém na binární opce zadarmo vydělá stovky tisíc eur (tj. několik miliónů korun) hned v prvním měsíci, nebo vám jeho autor dá 10 tisíc eur z vlastní kapsy.

Když vás někdo prosí, aby vás mohl udělat zadarmo milionářem, měli byste mít hned jasno, oč kráčí. Ano, o podvod.

Nejdřív zaplať

Po registraci do Czech Method se dozvíte, že abyste mohli vydělávat milióny, musíte na účet nejdřív vložit své vlastní peníze. A jsme u toho, hned vidíte, kudy je z vás chtějí vylákat. Natlačí vás k neregulovanému brokerovi Titan Trade a už je velmi pravděpodobně nikdy neuvidíte.

Jakub Petrák a Tomáš Horák

Jakub PetrákHned na první pohled byste si měli všimnout nesrovnalosti mezi jmény. Na stejné stránce vidíte u stejného obličeje dvě různá jména, Tomáš Horák a Jakub Petrák.

To dobře svědčí o podstatě České metody. Podvodníci jsou tak zmatení, že si ani tohle neuhlídali.

A to nemluvím o tom, že člověk hovořící ve videu se představuje jako Jakub Petrů.

Mezinárodní podvod

ZkušenostiU většiny podvodů s binárními opcemi, které jsem viděl, platilo, že se jedná o zahraniční podvod přeložený do češtiny.

A to je i případ Czech Method. Podívejte se na obrázek vpravo, uvidíte tam pár příkladů, pod kterými je možné tuto metodu najít v zahraničí.

Vždy je to stejný příběh, stejné sliby, ale mění se fotka a jméno. Že by v každé zemi byl jeden člověk, kterému se podařilo to samé? Samozřejmě, že ne, je to celé pouhý výmysl.

Je proto velice snadné si pročíst diskuze na zahraničních serverech, abyste zjistili, že zkušenosti uživatelů jsou s tímto systémem velmi negativní. Viděl jsem hromadu komentářů lidí, kteří s touto metodou prodělali, a ani jeden ohlas, podle kterého by bylo možné s ním vydělávat peníze.

Hodnocení

Česká Metoda / Czech Method je podvod, který se snaží svézt na popularitě binárních opcí.

Binární opce jsou regulérní investiční nástroj, jeden z mnoha, přičemž svojí jednoduchostí podle mě představují dobrou vstupní bránu do světa tradingu. Vyzkoušet si je můžete zadarmo na demo účtu.

Počítejte ale s tím, že abyste s nimi vydělávali peníze, budete se muset nejdřív naučit ziskově obchodovat.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *