Recenze Vydělávej s Filipem – je to podvod!

Do Česka dorazil nový podvod s binárními opcemi, jmenuje Vydělávej s Filipem, uvádí ho Filip Horák. Více v této recenzi.

Horák vypráví dojemný příběh o tom, jak jeho rodina žila v nouzi, aby mu mohla platit vysokoškolská studia. Během nich objevil u svého zaměstnavatele algoritmus pro obchodování na burzách, který poté vyvinul ve velmi ziskový program.

Tento program teď nabízí 60 zájemcům zadarmo, aby ho mohli testovat a vydělávat s ním přes 30.000 Kč denně. Zní to podezřele? Samozřejmě!

Vydělávej s Filipem podvod

Filip Horák je podvodníkVždy se divím, když někdo nabízí, že bude komukoliv vydělávat hromady peněz zadarmo. Divím se proto, že taková nabídka musí být podvod a že se mi nechce věřit, že by někdo naletěl. Pak si ale pročtu internetové diskuze a zjistím, že někteří lidé do takové pasti opravdu spadnou.

Takže aby bylo jasno, nikdo vám peníze zadarmo vydělávat nebude, to prostě není možné, protože peníze jsou nositelem hodnoty, tudíž opakem zadarmo. Vydělávej s Filipem není výjimkou. Ostatně je to jen u nás lokalizovaný zahraniční podvod, důkaz najdete v této recenzi.

V zahraničí se tento podvod jmenuje 50k a Week a je pod ním podepsaný Josh Harris. A ten vypráví ve svém videu úplně stejný příběh jako Filip Horák. Už v české verzi se vám měl zdát podezřelý příběh o tom, jak vysokoškolské školné ničí celou rodinu, tohle je typické spíš na západ od nás.

Program, který prodělává

Ztrátový programVydělávej s Filipem ve skutečnosti není žádný unikátní algoritmus nebo obchodní software. Jedná se o ztrátový program, který je v zahraničí hodně rozšířený. Podívejte se na obrázek a uvidíte několik příkladů podvodů, jako Pattern Trader, které používají stejnou aplikaci.

Tento obchodní program je jen pozlátko, prázdná schránka, žádnou skutečnou obchodní strategii neobsahuje. Pouze generuje obchodní signály, které jsou víceméně náhodné a ztrátové, potvrzují to zahraniční recenze a zkušenosti.

Na základě zkušeností skutečných uživatelů programu, na kterém Vydělávej s Filipem stojí, můžu s jistotou říct, že se jedná o podvodný a prodělečný program.

Jak to funguje

Možná se ptáte, jaký má smysl, že někdo vytvoří ztrátový program, a pak ho rozdává zadarmo? Vydělávej s Filipem totiž tak úplně zadarmo není. Dokud nevložíte alespoň 250 dolarů na účet u brokera Topbinary, který vám bude nadiktován, program nebude aktivní.

Důvod je ten, že podvodníci jsou placeni tímto brokerem za přivádění nových platících zákazníků. To je celé. Používají tedy lži a výmysly o pohádkových výdělcích, jen aby vás donutili vložit peníze na účet u jejich brokera a získali za to provizi.

Hodnocení

Vydělávej s Filipem je podvod, který vám nic nevydělá. Naopak vezme vaše peníze a prodělá je s podvodným programem.

Vydělávat peníze burzovním obchodováním můžete, jen pokud se naučíte obchodovat a vytvoříte si ziskovou strategii. Zkusit si to bez rizika můžete na demo účtu zadarmo.

Se skutečnými penězi nezačínejte obchodovat, dokud si nebudete jistí tím, co děláte.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *