The Millionaire in PJS web

Recenze podvodu The Millionaire in PJS

Na českém internetu je aktivní podvod s binárními opcemi jménem The Millionaire in PJS.

Už několik lidí se na mě obrátilo s dotazy ohledně systému TheMillionaireInPJS, který slibuje zázračné výdělky obchodováním binárních opcí. Jak je vidět, tak se pořád najdou lidé, kteří jsou ochotní uvěřit tomu, že jim někdo bude vydělávat peníze zadarmo.

To přesně totiž tento systém slibuje. Podle vymyšlené historky jakýsi obchodník chce ze msty vůči svému bývalému obchodnímu partnerovi rozdávat zadarmo ziskový systém, které je postavený na jeho strategii. Tvrdí o něm několik nesmyslů, jako že bude tím ziskovější, čím víc lidí ho bude používat. To ovšem popírá logiku burzovního obchodování.

Jak upozornil server OpceBinarni.cz ve své recenzi, je The Millionaire in PJS postavený na systému EZ Trading Bot, o kterém se ví, že je prodělečný. Jedná se tedy velmi pravděpodobně jen o placenou reklamu s cílem dotlačit lidi k otevření účtu u konkrétního brokera.

Tento podvod je vlastně jen kopií jiného podvodu jménem The Timing System, který v podstatě nabízí a slibuje totéž.

Kdykoliv se k vám dostane nabídka obchodního systému na binární opce, který vám má vydělávat peníze, ale který si nemůžete předem vyzkoušet zadarmo na demo účtu, nevěřte mu, jistě se jedná o podvod, jehož cílem je jen dohazovat nové klienty brokerům. Takových nabídek je bohužel mnoho.

Binární obchodování opcí se svou podstatou neliší od jiných finančních spekulací, nikdo vám peníze zadarmo vydělávat nebude, protože by tak ohrozil své příjmy. Každý si musí najít svůj přístup, vybudovat svoji obchodní strategii, jinak se k ziskům dopracujete jen těžko.

Nehledejte žádné roboty, které budou obchodovat za vás. Ty skutečně ziskové jsou soukromé a mají je banky, fondy a podobné instituce. To, co je nabízeno veřejně a zadarmo, je prodělečný odpad, který vás akorát připraví o peníze.

Obchodování binárních opcí je relativně snadné na pochopení, ale než vám bude přinášet zisky, musíte mu věnovat určitý čas učením a testováním na demu.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *