Komarek Systém je podvod

Recenze podvodu Komarek Systém

Po delší době se na českém internetu objevil další zahraniční podvod spojený s burzovním obchodováním, jmenuje se Komarek Systém a je pod ním podepsaný Honza Komarek.

O čem to je

Komarek říká, že s jedním svým kamarádem dal dohromady program na obchodování finančních trhů, který vydělává 25.000 Kč denně každému, kdo jej použije.

Tento program pojmenoval Komarek Systém, a když dokáže vydělat tři čtvrtě milionu za měsíc, měly by vám stačit dva měsíce na to, abyste se stali milionáři.

A to všechno zadarmo, protože Komarek za svůj systém nic nechce. To nezní moc reálně, že?

Komarek Systém podvod

Odkaz na podvodSamozřejmě, že je Komarek Systém podvod. Když jsem ho uviděl poprvé, hned mi byl povědomý, jen ten název mi neseděl.

Trochu jsem pátral a světlo do toho přinesla tato recenze Komarek Systému. Tento podvod tu totiž už jednou byl, akorát pod jiným jménem, v roce 2016 se jmenoval 25.000 Kč denně.

Jak je vidět na grafice webu a obrázcích, tyto dva programy jsou zcela identické, jen se liší názvem.

Podvodníci dokonce použili stejný podpis Jan Šrámka, když vymýšleli představení Honzi Komárka, který měl tento systém stvořit.

Je tedy vidět, že z původního podvodu omylem nebo z lenosti převzali některé prvky, které teď slouží jako důkaz, že se jedná o jedno a to samé.

Díky tomu jsou s Komarek Systémem značné zkušenosti, a to velmi negativní. V podstatě to funguje tak, že vám řeknou, že program je sice zadarmo, ale že musíte poslat peníze určitému brokerovi jako vklad do začátků obchodování. Jinak vás nenechají svůj program používat.

A to je ten trik, jak z vás dostanou peníze, protože ten jimi vybraný broker je s nimi spřáhnutý a domluvený, že vám vaše peníze už nikdy nevrátí, ať už budete dělat cokoliv, natož aby vám něco vydělal.

S tímto systémem už mnoho lidí přišlo o mnoho peněz, recenze a důkazy jsou jednoznačné. Nebo jste si vážně mysleli, že z vás někdo udělá milionáře během dvou měsíců zadarmo?!

Hodnocení

Komarek Systém je starý podvod s novým jménem, vytáhne z vás peníze pod záminkou vkladu na obchodní účet, a vy už je nikdy neuvidíte.

Říkám to pořád, ziskové obchodování je věc, kterou je třeba se naučit, zkusit to můžete na demo účtu zdarma u regulovaného brokera.

A zapomeňte na to, že vám někdo bude vydělávat peníze zadarmo, musíte se o to postarat sami.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *