Binary Option Robot

Recenze podivného BinaryOptionRobot

V tomto článku se podíváme na zub automatickému obchodování binárních opcí prostřednictvím Binary Option Robot.

Nabídek robotů na binární opce je plný internet, ale zatím jsem neviděl jediného, který by byl ziskový. BinaryOptionRobot evidentně není výjimkou.

Tento systém sice nese v názvu slovo robot, ale podle popisu na stránkách se nejedná o rádoby geniální obchodní algoritmus, nýbrž o automatizované obchodování podle signálů, které generují jiní obchodníci, údajně profesionální. O tom lze ale velmi úspěšně obchodovat.

Profesionální obchodníci mívají licenci a jsou registrovaní u regulačních orgánů, ale jak to tak bývá u podvodů, BinaryOptionRobot žádné informace o svých obchodnících neposkytuje. Podle mě jsou to víceméně náhodně generované signály buď bezcenným programem, nebo lidmi, kteří obchodovat neumí.

BinaryOptionRobot výsledky
Tyto výsledky mají někoho přesvědčit?

Proč si to myslím? Stačí se podívat na záložku Signály a projít si nějaké ty výsledky údajně profesionálních obchodníků. Několik jsem si jich prošel a neviděl jsem nic ziskového, naopak. Příklad vidíte na obrázku, úspěšnost se obvykle pohybuje kolem 50 procent, někdy i je nižší. To u binárních opcí znamená ztráty.

Když se podívám na anglické propagační materiály, tak BinaryOptionRobot vyvolává dojem, že vám bude vydělávat peníze, aniž byste museli cokoliv znát nebo umět. A to samozřejmě zadarmo. Přesvědčit vás mají zfalšovaná ocenění. Internet je samozřejmě plný pozitivních recenzí, protože tento systém nabízí provize za zprostředkování nových obchodníků. Takže víme, odkud vane vítr.

Realita je taková, že je tento systém ztrátový stejně jako všechny ostatní podvodné binární roboty, které jsem viděl. Princip je ten, že vás tímto způsobem lákají k otevření účtu a složení peněz u partnerských robotů, od kterých pak za to dostanou zaplaceno.

Když už jsme u těch brokerů, tak jejich výčet opravdu stojí za pozornost: Banc de Binary, GOptions, OptionFair, Cherry Trade, eXbino, NO1options, Option, Bloombex Options, Finpari, RBinary, Tradorax, RBoptions.

Nepočítal jsem to přesně, ale na první pohled je většina z nich neregulovaná a bez pořádného finančního dozoru. A ty firmy, které regulované v tomto seznamu jsou, se netěší zrovna dobré pověsti mezi obchodníky.

Ale to je vcelku logické, protože poctiví brokeři neakceptují dohazovače klientů, kteří používají neférové metody, jako Binary Option Robot, který používá tvrzení jako „Binary Option Robot je jeden z nejlepších automatických obchodních robotů na světě! Už se nemusíte strachovat, že přijdete o peníze. Odpočívejte a užívejte si vydělávání peněz, i když třeba zrovna spíte,“ nebo „OBCHODUJEME S TĚMITO AKTIVY S VYSOKÝMI ZISKY.“

Závěr

Binary Option Robot prezentuje tvrzení o vydělávání peněz, ale na druhé straně výsledky, které dává veřejně k dispozici, jsou ztrátové. Rozhodně ho tedy není možné doporučit k binárnímu obchodování opcí. Pokud máte o obchodování zájem, první kroky by vždy měly vést na demo účet, na kterém si vše můžete vyzkoušet bez rizika a zdarma.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *