Recenze Profit Maker

Profits Maker – recenze obyčejného podvodu

Po kratší přestávce tu máme další podvod využívající binární opce pod názvem Profits Maker, detaily se dozvíte v této recenzi.

Prezentace Profits Makeru obsahuje video, ve kterém vám bezejmenný člověk vysvětluje, že vám dá na 90 dní zadarmo program, který vám bude denně vydělávat tisíce dolarů na binárních opcích.

Program Profit Maker má mít možnost jak generovat obchodní signály, tak obchodovat zcela automaticky za vás jako robot.

Po prvních 90 dnech, kdy je bezplatný, máte začít platit jedno procento ze zisků jeho tvůrcům jako poplatek.

Profits Maker podvod

Jelikož jsem viděl už nejeden podvod na binárních opcích, ihned jsem poznal, o co jde. Materiály použité Profit Makerem jsou z části shodné s nedávno recenzovaným podvodem Algo Cash Master. Mimochodem místy je k vidění i název prapůvodní verze tohoto podvodu The Millionaire In PJS.

Zkušenosti uživatelů

Profits AlgorithmJelikož je Profits Maker založený na stejné aplikaci jako jeho předchozí verze – tentokrát dostala jméno Profits Algorithm, ale je založena na EZ Trader Bot – tak se dá říct, že jsou s tímto systémem bohaté zkušenosti.

Lidé, kteří s ním obchodovali, shodně potvrzují, že je to systém prodělečný, který ztrácí peníze. A ztrácí vaše skutečné peníze, protože abyste ho mohli začít používat, musíte na učet u vnuceného brokera vložit své vlastní peníze, minimálně 250 dolarů.

Profits Algorithm pak bude s těmito vašimi penězi obchodovat binární opce a prodělá vám je, protože je to program bez jakéhokoliv skutečného a ziskového obchodního algoritmu.

Potvrzené výsledky

Profits Maker se pyšní tím, že jeho výsledky údajně ověřila nezávislá třetí strana jménem Trade Verify. Pátral jsem, o co se jedná, pročetl zahraniční diskuze a zkušenosti, a zjistil, že se jedná o účelově založené webové stránky.

Založili je podvodníci na podporu svých podvodů, dnes už je to bohužel běžná praxe. Aby dodali důvěryhodnost jednomu webu, založí druhý, který ten první vychvaluje.

Shrnutí

Profits Maker a Profits Algorithm jsou prachsprosté podvody, které si propůjčily binární opce k nekalým účelům.

Můžu jen zopakovat, že binární opce jsou zcela legitimní investiční nástroj, se kterým můžete peníze nejen vydělat, ale i prodělat. Proto je třeba se důkladně připravit na demo účtu zdarma, kde si můžete vše vyzkoušet bez rizika a rozhodnout se, jestli se chcete tradingu věnovat či nikoliv.

[review]

3 názory na “Profits Maker – recenze obyčejného podvodu”

  1. Dobrý den,
    Po přečtení této stránky, jsem opravdu velmi zklamán, neboť jsem jeden z těch, kteří naletěli opravdovým podvodníkům. Zkusil jsem vložit peníze – uvedených $ 250, oni mi poté připsali 50% bonus, takže zůstatek účtu činil $ 375. Ale po 2 hodinách jsem se zkusil přihlásit na tyto stránky opět a zůstatek mého konta nikde – balance $ 0 !
    Skvělé – ale pro podvodníky. Shrábli mé peníze a už je asi neuvidím.
    Škoda, že jsem si tento článek nepřečetl předtím, než jsem se registroval. Mohl jsem si ušetřit aspoň těch $ 250.

    1. achjo jak jste na to mohl naletět vždyt je úplně jasně vidět jak moc ta jejich reklama je špatná. Pro příště si něco o té stránce do které budete investovat peníze nebo jiným způsobem manipulovat zjistěte co nejvíc informací nebo se stane právě tohle.

  2. Ve videu FM Profits Maker je nekolikrat zmineno, ze prezentovane obchodni vysledky byly overeny a potvrzeny sluzbo Trade Verify.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *