Binary Robot 365 test

Jak prodělat peníze s Binary Robot 365 – recenze

V této recenzi vysvětlím, jak vás Binary Robot 365 může velmi rychle připravit o vaše peníze.

Binary Robot 365 je, jak jeho název napovídá, robot na binární obchodování opcí. To v podstatě znamená program, který spustíte, a on bude na váš účet zcela sám obchodovat na základě vlastní strategie.

Podle stránky robota má být úspěšnost tohoto programu 90 procent, což by z něj činilo poměrně výjimečnou aplikaci. Jenomže všechno je jinak.

Podvod BinaryRobot365

Jestli si myslíte, že za vás bude nějaký bezplatný program vydělávat peníze, tak čtete správnou recenzi, protože vám vysvětlím, že to tak nebude, není to možné.

Je třeba si uvědomit že peníze jsou v podstatě opakem bezplatnosti, takže logicky nemůžou být zadarmo. Když si tohle uvědomíte, nemůžete naletět podvodu, jako je Binary Robot 365.

VýsledkyZatím všichni roboti na binární opce, které jsem kdy viděl, byli podvody. A s tímto to nemůže být jinak, protože používá stejný program, viz. obrázek z recenze Binary Robot 365 u kolegů.

Tento program je známý roky a je s ním mnoho zkušeností. Proto vím, že při obchodování ztrácí peníze. Velký podvod je v tom, že ten program má v sobě demo, které obchoduje s velkými zisky, ale ty jsou naprosto falešné!

Binary Robot 365 totiž používá v testovacím režimu upravené ceny, ne skutečné tržní, takže jsou výsledky záměrně zkreslené ve prospěch robota.

A to je přesně ta cesta, jak může tento program obrat člověka bez zkušeností o peníze. V testování uvidí velké zisky a rychle rostoucí zůstatek na virtuálním účtu, a tak si otevře skutečný účet, aby robot mohl obchodovat s jeho penězi a zhodnocovat mu je.

Jenomže výsledky skutečného obchodování už pochopitelně zkreslovat nejde, takže se robot ukáže v celé své nahotě a vložené peníze prodělá. Velice efektivní podvod, protože než si uvědomíte, co se stalo, bude po všem, a peníze vám už nikdo nevrátí.

A zapomeňte na kladné recenze, které na webu Binary Robota 365 najdete, ty jsou také naprosto vymyšlené a nepocházejí od skutečných uživatelů.

Shrnutí

Binary Robot 365 si zaslouží nálepku podvod, protože využívá demo s fiktivními cenami, aby si vymýšlel nereálné zisky. Ovšem ve skutečném obchodování je prodělečný.

Pokud si opravdu chcete vyzkoušet obchodování s binárními opcemi, udělejte to opravdovém demo účtu u regulovaného brokera.

Získáte tak skutečnou simulaci obchodování, ve které se můžete učit a budovat ziskovou strategii.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *