Proč je Dual Robot podvod – recenze

V této recenzi Dual Robot se dozvíte, že se jedná o podvod, který vám obchodováním binárních opcí prodělá peníze.

Jak už jeho název napovídá, Dual Robot je automatizovaný program pro obchodování s binárními opcemi. Je v něm tedy zakomponovaná určitá strategie, podle které program otevírá na vašem obchodním účtu obchodní pozice.

Podle webu Dual Robot má tento robot úspěšnost téměř 90 procent, což by znamenalo velké zisky. A teď je údajně k dispozici omezená doba, po kterou lze získat program úplně zadarmo. Zní to jako pohádka, a také to pohádka je.

Dual Robot je podvod

vysledkyKdo má o obchodování s tímto robotem zájem, může si vyzkoušet demo. To jsem měl původně v úmyslu, ale jak ukazuje recenze Dual Robot na Opcebinarni.cz, nemá to ani smysl. Proč? Protože to demo je zjevně falešné.

Obchody jsou zdánlivě dělány s reálnými podkladovými aktivy, jako jsou měnové páry EUR/USD nebo GBP/USD, ovšem ceny jsou naprosto vymyšlené, takže výsledky také.

Komu to doposud není zřejmé, tak to řeknou jasně, Dual Robot si na demu vymýšlí ziskové obchody, aby to vypadalo, že se jedná o skutečně funkční program. To je hodně podlá záležitost.

Protože kdo tomu uvěří a začne s tímto robotem obchodovat skutečné peníze, nestačí se divit, jak rychle mu je program prodělá. Protože skutečné obchody už pochopitelně falšovat nejdou.

Není to první software, který falšuje demo výsledky, aby vás přesvědčil o své funkčnosti. U Dual Robot je však větší šance si toho všimnout, protože uváděné ceny jsou naprosto nesmyslné.

Zkušenosti

recenzeJak to tak už bývá, podvodníci si kupují lidi, aby jim hráli spokojené uživatele. To samé udělali tvůrci Dual Robot, takže na jejich stránkách uvidíte pětidolarové herce (ze serveru Fiverr), kteří vychvalují tento program, jak jim vydělává peníze, i když s ním nemají absolutně žádné zkušenosti.

Jsou to v podstatě spolupachatelé podvodu, protože lžou a musí vědět, že tím pomáhají podvést lidi, kteří budou investovat své vlastní peníze s Dual Robotem.

Hodnocení

Podvod Dual Robot je nastavený tak, abyste uvěřili, že umí vydělávat peníze, ale pokud investujete své vlastní, program vám je rychle prodělá. Takže to nedělejte.

Můžete si vyzkoušet skutečný demo účet u spolehlivého brokera, na kterém uvidíte, jak se s binárními opcemi skutečně obchoduje a vydělávají peníze.

Nezapomeňte ale, že bez učení a testování na tomto tréninkovém účtu se zisky nedostaví.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *