Proč byste se měli vyhnout systému Profitonline a Pracujonline

V současné době jsou díky velké propagaci populární stránky Pracujonline, které nabízejí systém binárního obchodování Profitonline. Ten vám má zadarmo vydělávat peníze, ale vše nasvědčuje tomu, že to tak nebude.

Proč byste si měli dávat pozor na Profitonline

Stránky Pracujonline vyprávějí příběh Lucie Květoňové z Prahy, která údajně vydělal 7650 eur díky systému Profitonline. A vy teď máte příležitost obchodovat s tímto systémem také. Ale my to nedoporučujeme. Proč? Máme proto hned několik důvodů.

  1. Pracuj online zkušenosti
    Příklady nepravdivých zkušeností a recenzí.

    Celý projekt vypadá až moc marketingově, všimněte si používaných výrazů, je to sehraný film.

  2. Počítadlo volných míst je falešné, kdykoliv znovu načtete stránku, ukáže znovu všechna místa.
  3. Ohlasy a zkušenosti lidí jsou falešné, jedná se o přeložené texty z jiných webů a převzaté fotky, tito lidé v České republice neexistují.
  4. Obchodování s binárními opcemi ve videích vypadá velmi podezřele, časy splatností a vstupů do obchodů nesedí, navíc systém ani neukazuje návratnost, která je klíčovou informací.
  5. Tento systém je klonem zahraničního SearchingProfits v angličtině, existují i jiné jazykové verze.
  6. Kontaktní informace na stránce Pracujonline vedou na Marshallovy ostrovy, což moc nesedí s českými stránkami a údajným českým reportérem Janem Kovandou.

Doporučení

Protože systém Profitonline není možné vyzkoušet zadarmo a nutí vás si otevřít účet, složit na něj peníze a ihned obchodovat na živo, vyhněte se mu. Zapadá do schéma známých podvodů s binárními opcemi. Každý systém je třeba nejdříve ověřit na bezplatném demo účtu a začít s ním na živo, až když se osvědčí jako ziskový.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *