Web My nejsme líní

Pozor na My nejsme líní pánů Pokorného a Šindelky

Investiční projekt „My nejsme líní“ vykazuje rysy podvodu, na kterém žádné peníze nevyděláte.

Na internetu je bohužel mnoho webových stránek, které se snaží zneužít popularitu binárních opcí, jedním z nich je MyNejsmeLini.cz.

Údajní pánové Vlastimil Pokorný a Zdeněk Šindelka o sobě tvrdí, že umí ziskově obchodovat na burzách a že vám budou poskytovat investiční tipy, abyste také vydělávali. A to zadarmo. No není to krásné? Není, protože celý dojemný příběh schopných obchodníků, kteří jsou ochotní se podělit, je vymyšlený.

Pokud pánové z My nejsme líní (dřív také Nebuďme líní) poskytují investiční tipy, musí mít podle zákona licenci od České národní banky, ale tu podle veřejně dostupných informací v registru nemají. To je první problém.

Dále pak na jejich stránkách nehraje několik údajů, v první řadě to, že se údajně seznámili při studiu Střední školy informatiky a ekonomie v Pardubicích. Jak ale upozornil server OpceBinarni.cz, jelikož tato škola vznikla až v roce 1994, znamenalo by to, že Pokorný a Šindelka začali studovat střední školu v 24 letech, což by u vysokoškolsky vzdělaných lidí bylo hodně zvláštní.

Jaromír Šindelka - foto
Odkud že jsou jejich fotky?

Ovšem vše stejně nasvědčuje tomu, že se jedná o fiktivní postavy, protože například jejich fotografie nejsou osobní, ale marketingové z veřejně dostupných fotobank.

A na čem že má být založen projekt My nejsme líní? Šindelka a Pokorný údajně znají tajemství brokerů, takže je umí využívat ve svůj prospěch. To je ovšem stejně nesmyslné, jako byste řekli, že znáte tajemství banky, a proto banku obíráte na jejích službách. Broker je totiž zprostředkovatel obchodů, který nemá žádné tajemství, cenové pohyby podkladových aktiv nemůže ovlivnit, takže ho nemůžete nijak ošálit.

Binární opce jsou sice jednoduché na pochopení, ale jinak jsou standardním investičním nástrojem. Takže pokud s nimi chcete vydělávat peníze, musíte jim nejdřív porozumět a testováním na demo účtu pak dospět k ziskovému obchodní strategii.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *