Web Martinovo Signály

Martinovo signály jsou podvod – Martin Pospíšil

Podíval jsem se na podvodný web Přivýdělek na doma od Martina Pospíšila, který poskytuje Martinovo signály.

Už samotný název Martinovo signály je z hlediska češtiny hrozný, nicméně v textu ho používám, protože tak zní originální název, pod který se Pospíšil podepsal.

Jeho nabídka spočívá v tom, že vám bude posílat signály pro obchodování binárních opcí, které vám mají pomoct napodobit jeho úspěch, kterým údajně bylo zhodnocení dvou tisíců dolarů na sedmadvacet tisíc během pouhých dvou měsíců.

Podvod jménem Martinovo signály

Základní problém tkví v tom, jak upozornila recenze na A1Finance, že je Martin Pospíšil fiktivní osoba, která vznikla překladem zahraničního podvodu z polštiny.

A jelikož Pospíšil neexistuje, Martinovo signály nejsou nic originálního, pouze převzatý polský systém, který generuje velmi divné obchody.

Zkušenosti s Martinovo signályZapomeňte tedy na celý Pospíšilův příběh, jelikož neexistuje, žádné peníze nevydělal a celý jeho web je jen placenou reklamou určitému brokerovi binárních opcí.

Pokud byste se náhodou upsali, museli byste si otevřít účet u nadiktovaného brokera, vložit na něj peníze a obchodovat signály od začátku se svými penězi. Podvodníci by za vás získali provizi a vy byste své peníze prodělali.

Nebo snad chcete věřit tomu, že 35letá žena jménem Láďa vydělává s Pospíšilem a jeho signály peníze? Myslím, že ten obrázek hovoří za vše.

A co se týče obrázku s příjmy, velmi pravděpodobně se jedná o provize právě za nahánění nových klientů k určitým brokerům, nejsou to peníze z obchodování binárních opcí.

Hodnocení

Martinovo signály jsou podvod a Martin Pospíšil je podvodník, respektive neexistující osoba. Určitě neinvestujte své peníze do obchodování podle jeho signálů.

Každou obchodní strategii či systém si vždy nejdříve ověřte, k tomu se používá demo účet, abyste věděli, jestli opravdu funguje nebo ne.

Ovšem než hledat ziskový systém zadarmo, je lepší demo využít pro stavbu vlastní strategie a učení se.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *