Star News5

Jasný podvod – Star News5 a Lukáš Brabec v recenzi

Lukáš Brabec vypráví ve Star News5 podvod, který je naprosto průhledný. Další informace a detaily v této recenzi.

Údajný novinář Jan Tomáš sepsal pro noviny Star News5 článek, ve kterém udělal rozhovor s Lukášem Brabcem.

Ten vypráví, jak během jednoho týdne rozmnožil základní vklad 250 eur na více než 40 tisíc eur. Jak? Obchodováním binárních opcí u brokera Anyoption. A jakou konkrétní obchodní strategii Brabec použil? To se ve Star News5 nedočtete.

Star News5 a Lukáš Brabec podvodníci

Když jsem četl Tomášův článek o Lukáši Brabci, přišel jsem si, jako bych četl nějaký marketingový leták brokera Anyoption. Jsem si jistý, že nejsem sám, že tu marketingovost z něj vycítíte taky. A to by mělo být první varovným signálem.

Mytizování binárních opcí jako něčeho nevídaného, co najednou vydělává hromady peněz lidem, je absurdní až k smíchu. Binární opce jsou naprosto standardním investičním nástrojem a není třeba z něj dělat něco, čím není.

Lukáš BrabecŽe tomuto nástroji podvodníci vůbec nerozumí, dokazuje fakt, že Brabcův příběh obsahuje nejednu faktickou chybu. Třeba že po prvním dnu udělal z úvodního vkladu 250 eur jediným obchodem více než 800 eur.

To prostě není možné, u binárních opcí s takovou splatností by dosáhl na návratnost maximálně 90 procent, takže by svůj účet jedním obchodem nemohl ani zdvojnásobit, natož pak ztrojnásobit.

Podstatné ale je, že celý příběh je jen přeložený ze zahraniční verze tohoto podvodu. Kromě české verze existují také německá, italská a holandská, ukázali to v recenzi Star News5 na Opcebinarni.

Příběh i fotky jsou vždy stejné, jen se mění jména hlavního hrdiny a novináře, který článek údajně napsal. Celé je to ale samozřejmě fikce, ani jeden článek není pravdivý originál, dokazuje to i napojení na předchozí podvody s binárními opcemi.

Hodnocení

Star News5 je podvod a Lukáš Brabec podvodník. I když ve skutečnosti neexistuje. Lidé, co za tím stojí, vás chtějí dostat k obchodování binárních opcí nepřipravené, což vám peníze nevydělá, ale prodělá.

Pokud máte zájem o vydělávání peněz prostřednictvím binárních opcí, zkuste si demo zadarmo, kam nemusíte nic vkládat a obchodování si vyzkoušíte zcela bez rizika. Zároveň se můžete pokusit postavit si ziskovou strategii, která bude vydělávat skutečné peníze.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *