Abramovičova Akademie web

Důkazy, že je Abramovičova Akademie podvod

Adam Abramovič připravil podvod jménem Abramovičova Akademie, detaily se dozvíte v této recenzi.

Máme tu další program, který dělá z binárních opcí zázračný a tajný nástroj, který může vydělávat peníze jen zasvěceným. Jmenuje se Abramovičova Akademie.

Jako obvykle nejsme ušetřeni dojemného příběhu, takže se dozvídáme, že Adam Abramovič byl chlapec z nemajetné rodiny, který jako zázrakem objevil tajemství vysokých výdělků líných lidí, tedy investování přes binární opce.

Z Abramoviče se pak bleskurychle stal bohatý člověk, kterého nenapadlo nic lepšího, než se o svoji metodu podělit s celým světem, a to samozřejmě zadarmo.

Podvod Abramovičova Akademie

recenzi na Opcebinarni.cz velmi snadno dokázali, že Adam Abramovič neexistuje, jedná se o fiktivní osobu. A tím padá i všechno ostatní. Abramovičova Akademie je výmysl, který má za cíl vás poslat do obchodování binárních opcí nepřipravené.

Po pravdě by mělo být každému hned divné, když mu někdo nabízí peníze zadarmo a ještě k tomu říká, že netřeba cokoliv umět nebo se učit. Z toho čouhá podvod na všechny strany.

Diskuze

Zkušenosti s Abramovičovou AkademiíNěkoho možná přesvědčí předložené zkušenosti a diskuze údajně reálných uživatelů obchodního systému, který získali v rámci Abramovičovy Akademie.

Na stránce akademie jich najdete hned několik doplněné o příběhy o cestě k velkým výdělkům. Ale když se podíváte na obrázek vpravo, zjistíte, že se jedná o komerční fotky určené pro marketingové účely, jsou na nich placení figuranti.

Takže padá i celá diskuze o výdělcích a výsledcích ostatních uživatelů.

Důkaz

A pak tu ještě máme údajné prohlášení údajného osobního Abramovičova účetního Miroslava Vojtíška. Ale to je taky podvod.

Chybí jakékoliv údaje, které by umožnily ověření onoho tvrzení. Muselo by se totiž jednat o účetního s příslušným živnostenským oprávněním, což by šlo snadno dohledat, proto chyby zmíněné detaily.

Hodnocení

Abramovičova Akademi je podvod a Adam Abramovič podvodník. Pokud se do akademie přihlásíte a budete obchodovat podle toho, co vám řeknou, přijdete o peníze, které budete muset vložit na účet.

Než abyste hledali, kdo vám na binárních opcích vydělá peníze zadarmo, raději si otevřete demo účet zdarma a sami si zkuste obchodování bez rizika. Můžete si začít budovat ziskovou strategii pro vydělávání skutečných peněz.

To je určitě smysluplnější činnost než svěřovat své peníze podvodníkům.

[review]

4 názory na “Důkazy, že je Abramovičova Akademie podvod”

  1. Pokud se zaregistrujete, jsou to tak bohatí manažeři, že vám přijde sms, kde je sděleno abyste mu zavolali že nemá momentálně kredit, pak za chvíli přijde druhá sms, aby vám mohl zavolat na účet volaného, že je bez kreditu. klidně si to zkuste, toto je prase zlodějské, podvod jak vyšítý.

  2. volal mi někdo z čísla 228886678 a poté co jsem se zeptala na číslo , telefon mi položil. Zaregistrovala jsem se , ale hned v zápětí jsem odstoupila od smlouvy , kterou ani nevím jestli jsem uzavřela ..asi ne nic jsem nepodepsala ani nezaplatila ..tak mi prosím povězte kdo z tohoto čísla volá

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *