Důkaz, že je iRobot podvod

Tato iRobot recenze vysvětluje, proč se jedná o podvod, který na binárních opcích prodělává peníze.

Jak jsem si všiml, je snem značné části začínajících traderů mít program, který bude za ně obchodovat na burze a vydělávat peníze. Rovná se ale utopii. Znamenalo by to, že jsou peníze zadarmo, což jaksi popírá jejich podstatu.

Takže hned na začátek můžeme konstatovat, že iRobot nemůže fungovat už proto, že popírá podstatu peněz a fungování tržního hospodářství. Proč? Protože je zadarmo a má vám vydělávat peníze obchodováním binárních opcí.

iRobot je podvod

irobot-softwareiRobot se snaží vyvolat dojem, že se jedná o unikátní program, který byl speciálně vyvinutý a je dostupný pouze pod tímto jménem. Má mít úspěšnost obchodů blížící se 85%. Nesmysl je už to, že máte mít možnost měnit nastavení robota v oblasti ukazatelů. To popírá podstatu robotů, které mají obchodovat za vás.

Takoví roboti musí být totiž perfektně vyladění a měnit cokoliv může jen jejich tvůrce, kterým jim rozumí. To protože sebemenší změna v nastavení může úplně změnit obchodní výsledky.

Podstatné ale je, jak ukázali v recenzi iRobot na Opcebinarni.cz, že se vůbec nejedná o unikátní program, ale o jakýsi generický program, který si každý podvodník pojmenovává po svém. Jeho fungování ale zůstává stejné, a ve všech podvodech, které tento program používají, ztrácí peníze, je s ním mnoho zkušeností.

Co je ale nejhorší, je demo iRobot, které pracuje s fiktivními cenami a ukazuje převážně zisky, které ale nejsou reálné. To demo je jen simulace zisků, kterých nelze dosáhnout. To ale málokdo pozná, protože abyste to odhalili, museli byste si vedle robota pustit jinou obchodní platformu a porovnávat ceny.

Pak byste viděli, že si iRobot naprosto vymýšlí a že mnoho z jeho zisků by ve skutečnosti byly ztráty. Z toho samozřejmě vyplývá, že pokud necháte tohoto robota obchodovat na reálném účtu s reálnými penězi, prodělává vám je, protože skutečné obchody falšovat nejdou.

Takže určitě nedělejte to, k čemu vás iRobot tlačí, což je otevření reálného obchodního účtu a poslání peněz na něj. Protože pokud to prostřednictvím tohoto programu uděláte, rychle vám je prodělá. Tento program nikdy nenechte obchodovat s vašimi penězi, je to podvod!

Hodnocení

iRobot pro binární opce je jednoznačný podvod. Nevěřte jeho demu, protože falšuje výsledky, ve skutečnosti se jedná o ztrátový program.

Nehledejte něco, co neexistuje, tedy program, který vám bude vydělávat peníze zadarmo. Pokud chcete vydělávat peníze obchodováním, zkuste si to nejdřív na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Na demu uvidíte, jestli je trading pro vás. Zároveň se na něm můžete naučit většinu toho, co budete potřebovat pro ziskové obchodování na reálném účtu.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *