AlgoCashSystem je sprostý podvod

Mezinárodní podvodníci, kteří se rádi přiživují na důvěřivých lidech neznajících binární opce, přišli s novým kouskem, jmenuje se AlgoCashSystem nebo také Algo Cash Master, více se o něm dočtete v této recenzi.

O čem Algo Cash System je

Ve webové prezentaci Algo Cash Systému uvidíte video, ve kterém vám Martin Novák vysvětluje, jak je snadné vydělávat peníze binárním obchodováním. A to protože automatizoval obchodní strategii do programu, který umí obchodovat za vás.

Takže vám stačí jen program zapnout a nechat ho obchodovat váš účet, abyste vydělávali stovky tisíc eur měsíčně. Autoři dokonce slibují, že už zítra budete bohatší o tisíce.

AlgoCashSystem je podvod

Zkušenosti
Fiktivní zkušenosti.

Veškeré informace prezentované Algo Cash Masterem o vašich budoucích finančních výsledcích v případě, že systém budete používat, jsou vylhané. Stejně tak všechny osoby prezentované na stránkách tohoto systému jsou smyšlené, neexistují, stejně tak jejich výdělky jsou naprostá fikce.

Tento podvod existuje v několika různých jazykových verzích. Podívejte se, jak se autoři ani neobtěžovali vyměnit fotky u angličtiny a češtiny, jen přepsali jména. Navíc jsou to evidentně převzaté texty z jiného podvodu jménem Certified Profits System.

To dokazuje, že jsou podané informace nepravdivé.

Jak přijdete o peníze

Princip fungování Algo Cash Systému je velmi prostý. Jeho autoři si nechají platit za to, že určitému brokerovi dohazují nové zákazníky, a používají při tom tuto podvodnou metodu, kdy vám slibují nereálné zisky.

Potřebují vás tedy dotlačit k tomu, abyste si otevřeli obchodní účet, vložili na něj peníze a začali obchodovat. Proto také nezískáte přístup k obchodní platformě dřív, než vložíte vlastní peníze na účet (viz. obrázek nahoře).

A jakmile začnete s jejich obchodní platformou obchodovat, o své peníze přijdete. Mimochodem obchodní platforma Algo Cash je podle všeho založená na známém nefunkčním EZTradingBot, se kterým už mnoho lidí ztratilo peníze. Byl použit u několika starších podvodů, jako například TheMillionaireInJPS.

Jak nenaletět

Nejen u binárních opcí platí jedno základní pravidlo: Když vám někdo slibuje peníze zadarmo, dávejte si velký pozor a hlídejte si své vlastní peníze. V tržní ekonomice vám nikdo zadarmo vydělávat nebude, protože by jinak přestala fungovat.

To ovšem neznamená, že není možné si vydělávat obchodováním binárních opcí. Ty jsou zcela legitimním investičním nástrojem, který vám může vydělat peníze. Ale nejdříve se musíte naučit obchodovat, nejlépe na demo účtu zdarma, kde si připravíte svoji strategii tak, aby byla zisková.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *