Kollárův Obchodní ústava

5 důvodů, proč je Obchodní ústav Martina Kolláře podvod

Novinka na poli podvodů s binárními opcemi se jmenuje Obchodní ústav a je pod ním podepsaný Martin Kollár.

Co je Obchodní ústav

Obchodní ústav je výukový program, který zřídil Martin Kollár a který vás má naučit obchodovat binární opce tak, že budete vydělávat minimálně dva tisíce korun denně. A to zcela zadarmo.

Údajně k tomu nepotřebujete vzdělání, talent, velký kapitál ani žádné zkušenosti.

Kdo je Martin Kollár

Martin Kollár je údajně binární obchodník samouk, který dříve žil z podprůměrného platu, než se naučil obchodovat a vydělal miliony korun, které mu umožnily si pořídit dům, apartmán ve Španělsku, auta, a tak dále.

O jmění a úspěších Kolláře „svědčí“ jeho účetní Michal Bělohradský.

5 důvodů, proč je to podvod

  1. Martin Kollár je neexistující osoba, jejíž fotka pochází z databanky (viz. recenze Obchodního ústavu na Opcebinarni.cz). Je to postava vymyšlená podvodníky. Příběh vás má oslovit a přesvědčit o tom, že můžete vydělávat nemalé peníze téměř nicneděláním, aniž byste se museli něco učit nebo získávat drahocenné zkušenosti.
  2. ZkušenostiObchodní ústav není žádný skutečný ústav nebo firma, která by legálně existovala, byla zapsána v obchodním rejstříku, měla licenci na investiční poradenství a podobně. Je to fiktivní entita, která nemá žádnou registraci nebo licenci.
  3. Recenze a zkušenosti zobrazené na stránce Obchodního ústavu jsou naprosto vymyšlené, nejedná se o reálné uživatele, ale fotografie z fotobanky.
  4. Celý projekt Obchodního ústavu je naprosto anonymní, nikde nenajdete žádné reálné kontaktní údaje, jako adresu nebo telefonní číslo. Takže až přijdete o své peníze, těžko budete zjišťovat, kdo vás o ně vlastně připravil.
  5. Obchodní ústav není nic jiného, než přejmenovaný podvod, který tu dříve byl pod názvy Akademie Wagnera a Abramovičova Akademie. Kollárova prezentace dokonce sídlí na stejných stránkách, jako dříve vyjmenované podvody. Je dokonce podpořena stejným vylhaným článkem v The Wallet Magazine, který je jen podpůrným webem pro podvod Obchodní ústav.

Co se stane, když se necháte zlákat

Pokud přesto uvěříte, že by Vám Kollár mohl vydělávat peníze zadarmo, a registrujete se do jeho ústavu, budete muset poslat peníze na účet u brokera binárních opcí, který vám bude vnucen. Pak budete muset obchodovat podle Kollárovy strategie, a ta vám přinese ztráty a připraví vás o vaše peníze. Tím to celé skončí.

Shrnutí

Martin Kollár připravil podvod Obchodní ústav, který tu už byl dříve pod jinými názvy. Zkušeností s ním je mnoho, vždy přinesl lidem akorát ztráty vlastních peněz, které museli na obchodování použít.

Jestli chcete opravdu vydělávat peníze obchodováním binárních opcí, otevřete si bezplatný demo účet u regulovaného brokera.

Na něm se můžete s virtuálními penězi naučit obchodovat ziskově, abyste pak mohli začít investovat skutečné peníze a dosahovat skutečných zisků.

[review]

2 názory na “5 důvodů, proč je Obchodní ústav Martina Kolláře podvod”

  1. Proč nenapíšete, jaký broker se ozve a bude chtít zřídit účet? Kdo to má teda pod palcem?

  2. A tady na tomhle webu jaxi taky není žádný reálný kontakt na reálnou osobu, což…? 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *