Stránky nezadluzujmese.cz

5 důvodů, proč nevěřit Nezadlužujme se a Nezadlužujte se!

Zvláštní projekt na investiční tipy zdarma jménem Nezadlužujme se si podle mých zjištění nezaslouží důvěru.

Web Nezadlužujme se nabízí, že vám jeho autoři budou poskytovat investiční tipy na binární opce. A to bez smlouvy a v počáteční fázi zdarma, později pak máte platit 20% provizi ze zisků. To zní sice hezky, ale na stránkách je tolik nesrovnalostí a podezřelých věcí, že jsou nasnadě velké pochyby.

5 důvodů pro velké pochyby

  • Za nezadlužujme se má stát firma, ale web neuvádí název té firmy, sídlo, IČO, ani žádné jiné identifikační údaje.
  • Firma nabízí investiční poradenství, což je činnost, na kterou je třeba licence České národní banky. Tu ovšem nelze v registru dohledat.
  • Zakladatelem firmy má být jakýsi Karel Ostrožlík, ale jeho fotka není skutečná, na internetu ji najdete na mnoha dalších stránkách. Platí to i pro další profily zaměstnanců. Velmi pravděpodobně jsou proto falešné.
  • Nezadlužujme se tvrdí, že je jako projekt dotovaný z evropského fondu „pro rozvoj“. To je nekonkrétní údaj, takový fond neexistuje, navíc EU nikdy nefinancuje soukromé burzovní firmy.
  • Reference – Nezadlužujme se nemá žádné reference, i když na ně má speciální stránku. Říká, že žádné reference „bohužel“ nepotřebuje, že za něj mluví jeho práce. Tu ale přeci mají dosvědčit reference, ne?
  • Odkazy na sociální sítě a profily na Google +, Facebooku, Twitteru a LinkedIn nejsou funkční, žádné sociální stránky Nezadlužujme se tedy pravděpodobně neexistují.

Aktualizace

Stránky se hbitě přejmenovaly na Nezadlužujte se a fungují na doméně NezadluzujteSe.cz. Všechno ostatní je stejné, a proto pro ně platí i stejné závěry.

Hodnocení

Když někdo zveřejní nabídku, že vám bude zadarmo vydělávat peníze, zní to velmi lákavě, ale v první řadě by to měl být varovný signál, protože takhle ekonomika nefunguje. Zájemci můžou často podlehnout falešnému dojmu, že nemají co ztratit, protože přeci budou odvádět jen provize ze zisků.

Ale to není pravda. Protože Nezadlužujme se (Nezadlužujte se) a podobné projekty po vás budou v první řadě chtít, abyste si otevřeli obchodní účet na binární opce. Vy na něj složíte peníze a pak budete obchodovat podle zasílaných tipů. Budete tedy riskovat vlastní peníze, a pokud ty tipy nebudou ziskové, což je podle minulých zkušeností prakticky jisté, proděláte je. V ohrožení tedy jsou vaše vlastní peníze.

Proto pokud chcete seriózně zkusit obchodování binárních opcí, nikdy nezačněte naostro obchodovat něco, co jste si předtím důkladně neodzkoušeli a neprověřili na demu, že je ziskové. A nevěřte slibům nikoho, že vám bude zadarmo zhodnocovat peníze.

[review]

1 názor na “5 důvodů, proč nevěřit Nezadlužujme se a Nezadlužujte se!”

  1. David Vostárek

    Tento podvod se nově jmenuje zijmebezdluhu.cz / zijemebezdluhu.cz. Staré jméno už bylo moc provařené.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *