ProfitSignalsPro web

5 důvodů, proč je ProfitSignalsPro podvod

V této recenzi si ukážeme, že ProfitSignalsPro je obyčejný podvod, který se snaží přiživit na binárních opcích.

Není to tak dlouho, co jsem upozornil na SuperAlertsPro podvod, a už tu máme jeho nástupce pod názvem ProfitSignalsPro.

Ten slibuje to samé, tedy že vám bude vydělávat tisíce eur měsíčně, aniž byste museli cokoliv znát, umět nebo se příliš namáhat. Příběh vypráví anonymní Pavel M., který se vydává za obchodníka z Wall Streetu, jenž připravil už řadu automatických obchodních programů pro burzy.

Profit Signals Pro je velký podvod

Dokázat, že se jedná o podvod, je velmi snadné, důkazů je celá řada. Uvedu tu jen pět hlavních.

1. Pavel M. neexistuje

Hlavní osoba příběhu je zcela anonymní z dobrých důvodů, vůbec totiž neexistuje. Jak odhalili v recenzi ProfitSignalsPro na OpceBinarni, fotka Pavla M. pochází z databáze obrázků na prodej široké veřejnosti.

2. Je to kopie

Jak už jsem zmínil v úvodu, ProfitSignalsPro je pouhá kopie dobře známého podvodu, který připravil už mnoho lidí o peníze, zkušenosti jsou jednoznačné.

Nový podvod používá ve své prezentaci stejné materiály jako ten předchozí, pouze se změnily barvy a název.

3. Zkušenosti

ProgramZ diskuzí nejen na mých stránkách je zřejmé, že ProfitSignalsPro je ztrátový obchodní program na binární opce. Protože i když se tento projekt jmenuje jinak, stojí na úplně stejném programu jako předchozí verze.

Takže pokud nechcete prodělat své vlastní peníze, které byste museli použít, určitě neobchodujte podle signálů generovaných tímto programem.

4. Výsledky

Ve videu ProfitSignalsPro jsem zahlédl jeden velký nesmysl, a to je návratnost u binárních opcí kolem 800 procent. To nenabízí žádný broker a jednoduše to dokazuje, že všechny výsledky tohoto systému byly zfalšované a vůbec nereprezentují realitu, která na vás čeká.

5. Licence

A konečně jako vždy platí, že u všech investičních příležitostí byste si měli ověřit, že je nabízí subjekt licencovaných Českou národní bankou.

Případ Profit Signals Pro je z tohoto pohledu naprosto jasný, protože prezentace je anonymní a neuvádí žádné kontaktní či dokonce registrační údaje. Proto nelze pochybovat, že tento produkt je dílem nelicencovaného subjektu, tudíž se jedná o nelegální investiční poradenství.

Hodnocení

ProfitSignalsPro je podvod, který se snaží svézt na vlně popularity binárních opcí, které jsou jednoduchým a naprosto standardním investičním nástrojem.

Ale vydělávání peněz s binárními opcemi nejde samo a zcela jistě ho nikdo nebude pro vás provozovat zadarmo. Obchodování je třeba se nejdříve naučit, což můžete udělat na demo účtu.

Nebo na něm také můžete zjistit, že obchodování není pro vás, ale v každém případě si ho můžete vyzkoušet zcela bez rizika a zadarmo.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *