Stránky Procoin

5 důvodů, proč je Procoin podvod – recenze

V této recenzi přináším důkazy, že je projekt společnosti Procoin s. r. o. podvod, který vás připraví o peníze.

Nejdříve se podívejme na to, co Procoin nabízí. Má se jednat o společnost s ručeným omezením, která obchoduje s digitálními měnami, jako je bitcoin. K dispozici údajně má tým analytiků, kteří vybírají obchody s vysokou úspěšností.

V důsledku toho má být možné díky jejich radám zhodnocovat obchodní kapitál o 350 procent měsíčně. A společnost nakonec uvádí, že díky dotacím z EU může toto zhodnocování peněz nabídnout 50 zájemcům zadarmo.

Proč je Procoin podvod

  1. Firma ProcoinProcoin slibuje 350% zhodnocení kapitálu měsíčně, jiným slovy na konci každého měsíce máte mít 3,5krát více peněz než na jeho začátku. A to je dlouhodobě nemožné.
  2. Procoin uvádí, že svůj projekt nabízí veřejnost především díky dotacím z Evropské unie. Ale EU soukromé projekty obchodování s digitálními měnami nefinancuje.
  3. Procoin uvádí, že od roku 2005 vydělává peníze obchodováním digitálních měn, ovšem první digitální měna – bitcoin – vznikla až v roce 2009.
  4. obchodním rejstříku neexistuje žádná společnost pod názvem Procoin s. r. o.
  5. Pod IČO 27043002, které na svém webu uvádí Procoin, je v obchodním rejstříku registrována zcela jiná firma zabývající se školením v oblasti osobního rozvoje, upozornila na to recenze Procoin na OpceBinarni.

Tato fakta jasně dokazují, že je Procoin podvod. Všechny tyto výše uvedené rysy jsem viděl už u několika českých podvodů, které zneužívají binární opce.

Všechny fungují tak, že si vás jako zájemce proklepnou prostřednictvím otázek, ale stejně vám vždy odpoví tak, že si máte otevřít účet u určitého brokera binárních opcí, případně Forexu, a poslat na něj peníze. Prostě se jedná o skrytou reklamu.

Když to uděláte a začnete obchodovat podle investičních tipů, které vám posílají, své peníze postupně proděláte. Když se podvod pod daným jménem provaří, podvodníci ho recyklují a pustí do světa pod novým jménem.

Hodnocení

Procoin je jasný podvod, který má potenciál vás připravit o peníze, takže s ním určitě nic neinvestujte.

Ověřit si to můžete sami, pokud vás nechají otestovat jejich obchodní signály s demo účtem. Pokud nenechají, ani je nezkoušejte.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *