Akademie Wagnera

5 důvodů, proč je Akademie Wagnera podvod

Máme tu recenzi druhé akademie, která vás má naučit obchodování binárních opcí. Jmenuje se Akademie Vojtěcha Wagnera.

Wagner o sobě tvrdí, že se shodou okolností naučil obchodovat binární opce, což mu přineslo menší bohatství. Pak se rozhodl o své zkušenosti a znalosti podělit s ostatními, a tak vznikla Akademie Wagnera.

V ní jsou místa údajně omezená, ale když jedno získáte, dostanete přístup k metodám Vojtěcha Wagnera, které podle žurnálu The Wallet Magazine umožňují už 11 tisícům Čechů vydělávat až 80.000 Kč měsíčně. A samozřejmě je to celé zadarmo, protože peníze jsou zadarmo. Nebo ne?

Proč je Akademie Vojtěcha Wagnera podvod

Je velmi jednoduché dokázat, že je Vojtěch Wagner podvodník, důkazů je celá řada, můžete si je přečíst v recenzi Akademie Wagnera na Opcebinarni.cz. Já tu přináším 5 důkazů.

  1. Akademie Wagnera je jen pouhou kopií Abramovičovy Akademie, bylo změněno jen jméno a některé fotky. Texty jsou stejné a zkušenosti s tímto původním podvodem neblahé, mnoho lidí v něm přišlo o mnoho peněz.
  2. podvodníkPrezentace Akademie Wagnera stojí na webu bezpecnevydelavani.net, kde dříve byla právě Abramovičova Akademie. Jedná se tedy o prostou náhradu z dílny stejných podvodníků.
  3. Obrázky Vojtěcha Wagnera a rádoby reálných uživatelů jeho akademie pocházejí z fotobanky. Nejedná se tedy o skutečné uživatele a jejich zkušenosti, jsou to fiktivní příběhy fiktivních lidí.
  4. The Wallet Magazine není skutečný list ve smyslu novin, je to účelově založená stránka, která podporuje Akademii Wagnera článkem plným lží. Zkuste si kliknout na některý z odkazů v tom magazínu, nevedou nikam, nebo k úpisu do akademie. Je to falešná a prázdná schránka.
  5. Anonymita – to, co Wagnerova Akademie nabízí, je investiční poradenství, což je licencovaná činnost, která podléhá dozoru ČNB. Vojtěch Wagner je ale fiktivní osoba, takže nemůžete očekávat žádné kontaktní údaje, natož pak finanční licenci, která je pro takovou činnost nutná.

Ve skutečnosti se tedy nejedná o nic nového, tento program/akademii známe už dlouho. Pročetl jsem několik diskuzí a fór, přičemž jsem narazil jen na negativní zkušenosti. Lidé s tímto programem ztrácejí peníze, protože podvodníci pochopitelně obchodovat binární opce neumí, takže nemají, co by vás mohli naučit.

Hodnocení

Wagnerova Akademie je podvod nahrazující jiný dobře známý podvod, došlo pouze k přejmenování, aby vznikla nová tvář. Pokud nechcete ztratit peníze investováním podle rad podvodníků, vyhněte se jí.

Skutečně se naučit obchodovat, abyste vydělávali reálné peníze, můžete na demo účtu zdarma, kde nic neriskujete a kde vás žádný podvodníci nebudou tlačit do neuvážených investic.

Na demu sami uvidíte, jestli jsou binární opce pro vás a jestli byste mohli být v jejich obchodování úspěšní. Pak se můžete rozhodnout, jestli se jim budete dál věnovat.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *