25000 kč denně

5 důvodů, proč je 25000 Kč Denně podvod

Tato recenze se věnuje podvodu 25.000 Kč Denně, pod kterým je podepsaný Honza Šrámek.

Neuplynulo dlouho a na poli binárních opcí se objevil (zdánlivě) nový program, který bude obchodovat za vás a vydělávat vám peníze. Kolik? Stojí to přímo v jeho názvu, 25 tisíc korun denně nebo 700 tisíc měsíčně.

Normální cena tohoto programu má být 16 tisíc korun, což by pořád byl svatý grál vzhledem k tomu, že by se vám náklady vrátily za méně než den, ale teď ho můžete dokonce získat zadarmo. Kdo by to nebral? Racionálně uvažující člověk, protože peníze zadarmo vám nikdo nedá.

25.000 Kč Denně je podvod

Tak se pojďme podívat na důkazy, že se jedná o podvod, který vás tak akorát připraví o peníze a žádné vám nevydělá

1. Honza Šrámek

Jan ŠrámekJan Šrámek je neexistující osoba s rozmazanou fotkou, aby se nedalo dokázat, kdo za podvodem 25000 Denně skutečně stojí.

Celá jeho historka je naprostý výmysl a žádný program nikdy dohromady nedal, viz. dále.

2. Zkušenosti a recenze

recenzi 25.000 Kč Denně na Opcebinarni.cz najdete důkaz, že i zkušenosti s tímto programem jsou naprosto fiktivní. Najatí herci si odříkali své texty, zatímco u ostatních rádoby reálných uživatelů byly použity kradené fotky.

3. Ultimate4Trading

Celý web 25000denně je jen hezky postaveným tunelem, který vás má nasměrovat k obchodování s platformou Ultimate4Trading. Ta je dobře známým podvodem, který klame lidi tím, že jim servíruje zisky na falešném demu, ale ve skutečnosti se skutečnými penězi prodělává.

Nejedná se tedy o žádnou novinku, kterou by připravil náš fiktivní Honza Šrámek, nýbrž o starý známý podvodný program, se kterým je mnoho negativních zkušeností, které si lze v diskuzích ověřit.

4. Zadarmo to nebude

Musíte vložit peníze na účetJak již bylo řečeno, sice dostanete demo účet, ale ten je falešný, běží mimo platformu brokera a falšuje výsledky.

Když budete chtít začít skutečně vydělávat slíbených 25000 Kč denně, budete si muset otevřít obchodní účet u předem vybraného brokera a vložit na něj alespoň 250 eur.

Takže musíte riskovat své peníze, a buďte si jistí, že o ně také přijdete.

5. Bez licence

To, co Šrámek přes 25000 Kč Denně nabízí, spadá pod investiční činnosti regulované ČNB. Ovšem na jeho webu samozřejmě nenajdete žádné skutečné kontaktní údaje, natož údaje o finanční licenci, která by ho opravňovala k této činnosti.

Shrnutí

25000 Kč Denně Honzy Šrámka je sprostý podvod, jehož cílem je vás nasměrovat k prodělání peněz přes program Ultimate4Trading. Takže si dávejte pozor.

Pokud chcete vidět, jak je možné skutečně vydělávat peníze na binárních opcích, zkuste si obchodování na demo účtu zdarma.

A zapomeňte na programy, které by vám vydělávaly peníze zadarmo, neexistují!

[review]

4 názory na “5 důvodů, proč je 25000 Kč Denně podvod”

  1. Když už jsem tam nahrál těch požadovaných 250E . Jak si je mám poslat na účet zpět? pořád tam jsou ale nevím jak si je vzít.
    Brokerovi jsem ještě nic nenahrál, takže jsem ještě ani nezačal obchodovat a ani nechci. Jen si je chci poslat zpět.
    Díky za odpověď

    1. Filip Bárta

      Musíte se přihlásit k účtu u brokera o požádat o výběr peněz. Ten vám ho ale pravděpodobně umožní až po ověření totožnosti, budete mu muset poslat kopii občanky a nějaké faktury.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *