5 důkazů, že je Pattern Trader podvod

V této recenzi Pattern Trader dokážu, že se jedná o podvodný program, který vám může jen prodělat peníze.

Co je Pattern Trader

Patter Trader je automatizovaný program pro obchodování s binárními opcemi. Sám si generuje obchodní signály a sám dokáže otevírat obchody na váš účet.

Program představuje Pavel Buřič a říká, že je Pattern Trader tak úspěšný, že vydělává 2200 eur denně.

A protože potřebuje tento svůj program doladit, hledá padesát uživatelů testovačů, kteří ho dostanou zadarmo. Teoreticky tak mají vydělávat peníze zadarmo.

Proč je Pattern Trader podvod

Například v této recenzi Pattern Trader najdete celou řadu důkazů, že se jedná o podvod. A já přidám další:

  1. Pavel Buřič je fiktivní osoba, v německé verzi Pattern Traderu je použito jméno Philipp Schneider, v anglické Jeff Robins. A v jiných jazykových verzích další, přitom vyprávěný příběh je vždy pokaždé naprosto stejný.
  2. Recenze a zkušenosti údajných uživatelů Pattern Traderu uvedené na jeho stránce jsou naprosto vymyšlené. Jedná se o fotky náhodně vybraných lidí, kteří s programem nemají nic společného, doplněné o fiktivní příběhy o výsledcích a výdělcích.
  3. Prezentace Pattern Tradera je ve skutečnosti naprosto anonymní, nedohledáte žádné skutečné jméno, adresu, telefon nebo jiné kontaktní informace.
  4. Pattern Trader má obchodovat binární opce za vás, takže se de facto jedná o investiční program, jehož provozovatelé provozují investiční poradenství. A to je regulovaná činnost, na kterou je třeba mít licenci od ČNB. Jelikož jsou ale provozovatelé tohoto programu anonymní, nemusíte ji hledat, samozřejmě ji nemají.
  5. V zahraničí je Pattern Trader podvod dobře známý a zkušenosti reálných uživatelů tohoto systému jsou výhradně negativní, lze si přečíst mnoho komentářů v různých diskuzích.

Kromě toho si také můžete položit otázku, jestli je reálné, aby program vydělávající více než milion korun měsíčně byl zadarmo? Samozřejmě, že není. Peníze jsou nositelem hodnoty, tudíž nemůžou být zadarmo.

A další věc, pokud máte být beta testovač programu, riskovali byste své vlastní peníze s programem, který je teprve ve fázi testování? Tato otázka je velmi reálná, protože vyzkoušet si Pattern Trader nebudete moct jinak, než že ho ihned od začátku necháte obchodovat s vlastními penězi. Takže ne, program ve své podstatě není zadarmo.

Hodnocení

Pattern Trader je jen jeden z dlouhé řady podvodů, které jsou postaveny na zneužití binárních opcí. Donutí vás investovat a prodělat vlastní peníze s programem, který není postaven na žádné skutečné strategii.

Přitom strategie je to hlavní, co potřebujete, abyste skutečně mohli vydělávat peníze binárním obchodováním opcí. S budováním takové strategie můžete začít na demo účtu, který je zadarmo a neomezený.

Dokud nedokážete obchodovat ziskově na demu, nepouštějte se do obchodování na živém účtu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *