Varování: Investly je další investiční podvod

Máme tu další investiční systém, který slibuje zázračné výdělky zadarmo, jmenuje se Investly.

Prezentace Investly je poměrně jednoduchá, dočtete se v ní, že stačí vložit peníze na účet, a služba vám je bude pravidelně zhodnocovat v průměru o sedm procent měsíčně. To by bylo vysoké číslo za rok, za měsíc je doslova astronomické.

A jak má Investly dosahovat takového zhodnocení? Investicemi do různých projektů, start-upů a podobně. Samozřejmě je to nesmysl.

Proč je Investly podvod

VysledkyKdyž si přes složené úročení spočítáte roční úrokovou sazbu Investly, činí 225 procent. Jinými slovy když vložíte na účet 100 Kč, měli byste po roce dostat 225 Kč, což je více než dvojnásobek. A to jen u takovéto zpola anonymní služby naprosto nereálné, nemožné.

Navíc, jak upozornili v recenzi na OpceBinarni.cz, Investly podvod tu už byl v minulosti pod názvem MojeZulu.

Dalším problémem je, že Investly údajně provozuje společnost Serioza, která ovšem nemá žádnou licenci pro investiční služby. A ta je nutností, pokud chcete někomu zhodnocovat peníze investováním. Jedná se tedy o nelegální službu.

Pokaždé, když vidím nějakou takovou nabídku, tak si říkám, že ani nemá smysl o tom psát recenzi, protože přeci nikdo nemůže věřit, že mu někdo cizí bude každý rok zdvojnásobovat kapitál, a to zadarmo.

Jenomže když pak vidím, jak se tyto podvody množí pod různými jmény, dochází mi, že musí být úspěšné, že se u řady lidí chytí. Proto tato recenze.

Jak to funguje

Teď si troufnu odhadnout, jak Investly funguje. Když pošlete peníze na účet, tak buď o ně rovnou úplně přijdete, nebo nějakou dobu budete skutečně dostávat vyplacené slíbené zisky. Ty ovšem budou vyplácené z vkladů nově příchozích uživatelů, takže na způsob pyramidové hry.

Ve chvíli, kdy by všichni chtěli vybrat veškeré své peníze, zbořilo by se to. Ale on se to tak či tak jednou zhroutí, protože z peněz nových vkladatelů časem nebude dost ani ty slíbené úroky. Takže se začnou snižovat úroky a pak peníze přestanou chodit úplně. Takhle končí všechny pyramidy.

Hodnocení

Investly je podvod, velmi pravděpodobně pyramidového typu. K žádnému zhodnocování prostřednictvím investic určitě nedochází.

Pokud chcete zhodnocovat své finance obchodováním, otevřete si demo účet a začněte se učit.

Musíte se vše naučit a postavit si ziskovou strategii, jinak nemá smysl investovat skutečné peníze.

[review]

1 názor na “Varování: Investly je další investiční podvod”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *