Proč Binatex není důvěryhodný broker

Broker Binatex má v Česku poměrně velkou reklamní kampaň, ale obchodovat s ním není dobrý nápad.

Ať už se zajímáte o obchodování s binárními opcemi nebo ne, je dost pravděpodobné, že už jste narazili na reklamu brokera Binatex, a to přímou nebo nepřímou. A v té spočívá první velký problém.

Janečková, Petrová a spol.

Já osobně jsem narazil na reklamu, podle které svobodná matka začala vydělávat tisíce dolarů díky údajně jednoduchému triku. Po kliknutí na ni jsem se dostal na stránku s článkem o této svobodné matce a ejhle, její klíčové doporučení bylo otevřít si obchodní účet u Binatexu.

Že prý je snadné si vydělávat peníze binárním obchodováním opcí, hlavně si musíte otevřít ten účet. Pátral jsem tedy, co jsou tyto stránky a zač, a v této recenzi jsem našel důkazy, že jsou ty stránky o svobodné matce a Binatexu podvrh.

A není to jediný podvrh, vedle Jany Janečkové stejné stránky existují minimálně také ještě se jménem Jana Petrová, přitom cíl je úplně stejný. Přičemž Petrová, kterou vyhodili ze školy a nemá žádné zkušenosti, je tak schopná, že si vydělává desítky milionů korun měsíčně. Samozřejmě je to naprostý výmysl.

Když to shrnu, tak Binatex používá klamavou reklamu, ve které láká na snadné obchodování pomocí smyšlených příběhů úspěšných obchodnic. To je nejenom neetické, ale pokud vím, tak také nelegální.

Bez oprávnění

Problém druhý. Binatex sice říká, že je regulovaný ze strany CROFR, ale to je podle všeho ruská nestátní samoregulační organizace. A její regulace nemá pro nás moce velký význam, protože pokud chce broker fungovat v ČR, musí mít licenci buď českou, nebo tak zvaný evropský pas na základě licence z jiného státu EU.

A sama Česká národní banka upozornila, že Binatex oprávnění pro Českou republiku nemá. Tudíž pokud tomuto brokerovi svěříte své peníze, nebudou pojištěné.

Hodnocení

Binatex je nedůvěryhodný broker, protože používá klamavou reklamu a snaží se provozovat činnost v ČR, i když na to nemá oprávnění

Čeští obchodníci by měli obchodovat jen u brokerů, kteří mají pro ČR oprávnění k poskytování investičních služeb.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *