IQoption platforma

IQ Option zásadně vylepšil obchodní platformu

Seznamte se s obchodní platformou na binární opce IQ Option 4.0, je zřejmě nejlepší, s jakou můžete obchodovat.

Nedávno jsem publikoval recenzi IQ Option, ve které jsem zmínil, že obchodní platforma tohoto brokera je nejpokročilejší, s jakou jsem se doposud setkal při obchodování binárních opcí. IQ Option ale neusnul na vavřínech, naopak, představil podstatně vylepšenou verzi své platformy, která v oblasti binárních opcí nemá konkurenci.

IQ Option 4.0

Předchozí verze obchodní platformy nebyla vůbec špatná a těžko se jí něco vytýkalo, protože konkurence nic podobného neměla, takže neexistovalo přímé srovnání. Přesto si nešlo nevšimnout, že trochu víc zatěžuje procesor počítače.

Nová verze tento nedostatek eliminovala, nebo alespoň značně zmírnila. Je svižnější, méně náročná na počítač, přitom nabízí víc. Mimo jiné dokáže zobrazit až 9 cenových grafů najednou, a to každý může obsahovat různé indikátory.

Ukazatelů je teď v platformě dvakrát víc než předtím. Navíc je možné kreslit trendové čáry, S/R úrovně nebo Fibonacciho čáry. Technická analýza se podstatně zlepšila. Cenu je možné zobrazovat pomocí křivek, svíček nebo úseček.

Celkově byla platforma IQ Option zjednodušená na ovládání, přesto obsahuje všechno podstatné. Za to si vývojáři zaslouží pochvalu. Jakmile vstoupíte do obchodu, hned ho na dvou místech vidíte. To v minulosti nebylo samozřejmostí. Zjednodušila se menu v levé části obrazovky, která na mě předtím působila trochu méně přehledně.

Volba expirací opcí také probíhá snadněji, už se nemusíte přepínat mezi turbo a normálními opcemi. Nastavení výše investice jde také velmi rychle, navíc si platforma pamatuje posledně použité částky, takže se dá vše volit jedním klikem. Návrat k naposledy použitým aktivům je velmi jednoduchý díky menu nahoře.

Také jde dobře přizpůsobit vzhled platformy, od barev až po velikost písma.

A jaké jsou nedostatky nové platformy? Upřímně se mi hledají těžko, jediná podstatnější věc, na kterou jsem narazil, je, že se u vyšší time framů grafů zatím nenačítá celá historie, nebo alespoň ne dostatečně rychle. Ale myslím si, že to programátoři brzy napraví, platforma je totiž ve fázi roll outu, v tuto chvíli ji používá zatím asi jen polovina zákazníků IQoption.

Shrnutí

I s předchozí verzí obchodní platformy měl IQ Option náskok před konkurencí, s tou novou si ho jen zvýšil. Platforma je svižná a umožňuje slušnou práci s grafy. Existuje jak ve webové verzi, tak v mobilní a dokonce i v desktopové, přičemž by měla ve všech verzích fungovat stejně.

Vzhledem k tomu, že je zcela zadarmo s neomezeným demo účtem, je na poli binárních opcích naprosto bezkonkurenční.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *