EZTrader recenze

EZTrader – recenze kontroverzního brokera

V tomto článku jsem shromáždil poznatky z EZTrader recenzí, které jsem prostudoval na ostatních webech.

Nemám ve zvyku psát recenze brokerů, které jsem si sám nevyzkoušel. A jelikož mi k obchodování stačí jeden a historicky jsem jich vystřídal pár, recenzí jsem moc nenapsal. Ale stále mi chodí hodně dotazů na EZTrader, proto jsem se rozhodl zjistit, jaké jsou s ním zkušenosti.

EZTrader zkušenosti

EZTrader patří mezi velké brokery, kteří jsou na trhu s binárními opcemi relativně dlouho. Když jsem ale hledal na něj ohlasy a zkušenosti, v diskuzích jsem se setkal s celou řadou negativních příspěvků.

EZTrader podmínky
Velmi nevstřícné podmínky.

Zásadní problém podle mě je ten, že se EZTrader často spojuje s podvody, a je celkem jedno, jestli vědomě nebo nevědomě. Prostě přijímá klienty od lidí, kteří používají podvodnou reklamu na binární opce a slibují naprosto nereálné zisky.

A místo toho, aby EZTrader alespoň vyšel těmto podvedeným lidem vstříc a nechal je snadno rušit účty, naopak má velmi nepříznivé podmínky, které značně omezují výběry peněz. Na OpceBinarni.cz jsem našel celou řadu diskuzí o tom, jak EZTrader znemožnil výběry těm, kdo vložili základní minimální vklad 100 eur.

Podmínky je totiž nutili udělat nějaké obchody nebo vložit více peněz. Takže ti, kdo si stihli celkem včas uvědomit, že je k brokerovi poslali podvodníci, a nechtěli obchodovat, aby o peníze nepřišli, měli stejně do jisté míry smůlu, protože jim broker naházel klacky pod nohy.

V diskuzích jsem také našel jeden příspěvek o manipulacích s cenou, ale ten se mi nepodařilo nijak ověřit. EZTrader recenze jsou plné hlavně těch stížností na problémy s výběry peněz. Tento broker má bohužel jednu z nejhorších pověstí, byť patří mezi regulované společnosti.

Hodnocení

Podle zkušeností, o které se podělili ostatních obchodníci v diskuzích u recenzí EZTrader, bych doporučoval s tímto brokerem neobchodovat, protože je ke svým zákazníkům nevstřícný a má podmínky horší než většina ostatních brokerů binárních opcí.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *