Podobné články

7 komentářů

 1. 1

  Pavel

  pozor taky na world-of-money.eu/420/ziskejte-az-30000-kc/ zde stejný fiktivní člověk říká že na bitcoinu za 1 měsíc vyděláte 5000% což je 500x tolik

  Reply
 2. 2

  Honza

  jak již psal Pavel, je to podvod mění i názvy kryptoměn atd… kamarád naletěl, vyhozená investice! Tak buďte obezřetní ….

  Reply
 3. 3

  JmenujisePavel

  Bacha, nyní kampaň téhož střihu:
  novy-vyrobce-penez.com/order/
  novy-vyrobce-penez.com/seznam/

  Reply
  1. 3.1

   Filip Bárta

   Ano, to je stejný podvod, tentokrát s nějakou vymyšlenou poukázkou na Bitcoin.

   Reply
 4. 4

  JmenujisePavel

  Absolutně nechápu, jak může tento darebák mít reklamu na novinkách. Tím se novinky.cz přeci stávají spolupachatelem podvodu…

  Reply
 5. 5

  Hana Mala

  Syn od mé kamarádky na Slovensku vložil 15 000 Eur a když si chtěl peníze spolu se zhodnocením vybrat, nikdo se neozval a peníze již nikdy nedostane zpět. Je „ticho po pěšině“.
  Pozor – k investicím musí mít firmy povolení České národní banky. V současnosti jsou ve vyšetřování podvodníci – kteří nemají a nikdy neměli povolení k provozování invest. činnosti – viz insolvence PIP Benefits. P o z o r – neinvestovat, jinak o všechny vložené peníze příjdete.

  Reply
 6. 6

  Jiří

  Jsou to podvodníci… Stačí porovnat stránky! Když lákali na Librecoin a nyní na Bitcoin – stejní lidé, stejné částky, stejné příběhy. Čili vlastně už jsou za vodou, U Librecoinu si pan Pokorný vydělal na auto za dva měsíce, u Bitcoinu totéž. Takže za chvíli si může otevřít autosalon! Totéž se opakuje se jmény jiných šťastlivců, kteří údajně vydělali – na různých stránkách, stejné příběhy i částky, které vydělali!!! Že Seznamu není hanba povolovat takové podvodné nabídky. Není to na žalobu?

  Reply

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2018 CZInvestor.cz