Jak na binární obchodování

Tento článek je shrnutím základních kroků, které musíte udělat, abyste mohli začít obchodovat binární opce.

Výběr brokera

Na rozdíl od ostatních finančních nástrojů je u binárních opcí třeba si v první řadě vybrat brokera, u kterého budeme obchodovat. Důvod je ten, že se obchodní platformy různí a drtivá většina společností vám demo účet otevře jen k reálnému účtu.

Takže i když samozřejmě nebudete začínat obchodováním se skutečnými penězi, abyste mohli začít testovat, potřebujete účet. Je dobré rovnou začínat tam, kde máme v plánu obchodovat dlouhodobě.

Demo

Obchodování binárních opcí je stejně jako veškeré ostatní burzovní obchodování rizikové, proto by každý nováček měl začínat na demo účtu, kde si bez rizika vyzkouší, jak všechno funguje a funkčnost své strategie. Demo vám zřídí broker na požádání.

Strategie

Testování na demu je třeba využít pro budování obchodní strategie. Na simulovaném obchodování je třeba se naučit obchodovat ziskově, než přejdeme na skutečný účet s živými penězi. Strategii můžeme založit na mnoha různých přístupech, obchodovat čistě technicky, podle ekonomických zpráv nebo kombinovat obojí.

Podvody

V začátcích obchodování můžou nováčci snadno podlehnout vábení automatických obchodních systémů nebo generátorů obchodních signálů, které slibují velmi vysokou úspěšnost obchodů. V žádném případě ale nesvěřujte své peníze systému, který si nemůžete předem vyzkoušet na demu. Zázračné nabídky jsou bohužel většinou podvody na binárních opcích.

Články

2020 CZInvestor.cz