Demo na binární opce

Jak funguje demo na binární opce

Demo účet funguje úplně stejně jako skutečný obchodní účet, jediný rozdíl je v penězích, které nejsou skutečné. Jinak obchodní platforma, podkladová aktiva, cenové pohyby, zadávání obchodů a jejich výsledky budou úplně stejné, jako byste obchodovali doopravdy.

Kde získáte demo

Zadarmo a bez vkladu

Broker IQ Option nabízí ničím nepodmíněný testovací účet. Nemusíte tedy vkládat žádné peníze, účet je neomezený časově i finančně, takže můžete zkoušet obchodování libovolně dlouho.

BrokerOprávnění ČNBČeštinaWeb
IQoptionAno-Navštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.

S vkladem

U většiny brokerů je bohužel standardem otevírat demo účet až k reálnému účtu. Takže je třeba si otevřít účet u brokera, složit na něj alespoň minimální vklad, a pak zažádat o demo. Výhodou je, že pokud si obchodování rozmyslíte, můžete po vyzkoušení dema vybrat všechny peníze zpět a skončit. Demo účet nabízí následující brokeři.

BrokerMin. vkladMin. obchodOprávnění ČNBDemo zdarmaWeb
IQoption$10$1AnoAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení.

Proč obchodovat na demu

Demo účet je cvičný, tréninkový, a z toho vyplývá, k čemu je dobrý. Vyzkoušíte si na něm, jestli zvládnete obchodovat binární opce ziskově. Můžete na něm testovat své strategie a ladit je, dokud nebudete mít uspokojivé výsledky. Navíc se pro vás stane samozřejmostí ovládání obchodní platformy brokera, takže nebudete nad ničím váhat a budete se moct soustředit na samotné obchodování.

Co se na demu nenaučíte

Jediný významný rozdíl mezi demem a skutečným účtem na binární obchodování spočívá v psychice. Když obchodujete s virtuálními penězi, nemáte strach nebo obavy, zachováváte si klid. A to může přestat platit, až začnete se skutečnými penězi. Strach a nervozita pak vedou k chybám. Ale to nelze nijak obejít, na demu natrénujete vše, ladění psychiky vám pak zůstane pro živý účet.

Určitě byste demo neměli vynechat z tohoto či jiného důvodu. Jde o peníze, obchodování binárních opcí je ze své podstaty rizikové, můžete mít zisky, ale také ztráty, proto je třeba si nejdříve co nejvíc věcí vyzkoušet a natrénovat bez rizika.

2020 CZInvestor.cz