Brokeři na binární opce

Pokud chcete obchodovat s binárními opcemi, musíte si otevřít obchodní účet u brokera neboli makléřské společnosti. Broker obecně je zprostředkovatelem obchodů, po otevření účtu dostanete přístup k obchodní platformě, prostřednictvím které realizujete své binární obchody.

Brokerů je na trhu celá řada a stejně jako ve všech ostatních odvětvích platí, že ne všechny firmy jsou spolehlivé. Volba konkrétní firmy je proto důležitým krokem v začátcích obchodování, protože prvním předpokladem úspěchu je, aby vaše peníze byly v bezpečí. V našem seznamu najdete jen společnosti, se kterými mají obchodníci dobré zkušenosti a na které jsou dobré ohlasy.

BrokerOprávnění ČNBDemo zdarmaWeb
eToroAnoAnoNavštívit

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být v ohrožení. Binární opce jsou v EHP zakázané pro retailové investory, můžou s nimi obchodovat jen profesionální investoři.

Jak si vybrat brokera

  • Regulace – velmi doporučujeme vybírat jen mezi regulovanými společnostmi (v našem seznamu jsou regulované všechny), protože tak vaše peníze na obchodním účtu budou pojištěné, navíc budete mít v případě problémů možnost se obrátit na regulační orgán.
  • Jazyk – pokud neovládáte angličtinu nebo jiný světový jazyk, je vhodné si vybrat brokera, který komunikuje v češtině. Obchodování je vážná věc, při které musí jít všechno hladce, takže je zbytečné si ho komplikovat obchodováním v jazyce, kterému dobře nerozumíte.
  • Vklad – vezměte v úvahu své finanční možnosti. V každém případě platí, že byste nikdy neměli do obchodování vkládat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit. Podle toho zjistíte částku, kterou můžete vložit na účet, což může ovlivnit vaší volbu brokera ve vztahu k požadavku na minimální vklad.
  • Nabídka opcí – pokud chcete obchodovat jen high/low opce, váš výběr to neomezí, ale ostatní druhy opcí nenabízí vždy všichni.
  • Spolehlivost, reference – neustále monitorujeme ohlasy a zkušenosti obchodníků, takže zde uvádíme jen makléřské společnosti, které se těší dobré pověsti.

Články

2021 CZInvestor.cz